Deli Divane 16 Eylül Özeti 52. Bölüm Fragmanı Vasundhara’nın Öfkesi

Deli Divane 16 Eylül’de Neler Olacak? 

deli-divane-30-ekim-resimleri-3Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane’de her şey ortaya çıkar. Ragini ve Ranvir aşkı her kes tarafından konuşulur  olur. Son olarak Neween de Ragini ve Ranvir arasında ki ilişkiyi öğrenir.

Deli Divane 16 Eylül cuma günü 52. bölümü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane yeni bölümü ile her gün 16:10 izleyici karşısında olacak

Deli Divane 16 Eylül Özeti

Deli Divane’de Taj Mahotsav töreni heyecanı yaşanmaktadır. Vasundhara ise Ragini ve Ranvir’in ilişkisini öğrenince adeta çıldırır. Baştan beri bu ilişkiye karşı olan Vasundhara her ne kadar bunu Sadhana’ya söylmesede bu ilişkinin bir evliliğe dönüşmemesi için elinden geleni yapacaktır. Sadhana ise Vasundhara’nın verdiği sözün arkasında duracağını düşünmek istese de onun bu ilişkiye engel olmasından korkmaktadır.

Taj Mahotsav töreni için ise Sadhana ve Alekh Sharma ailesine gelir. Sharma ailesine çok sıcak davranan Alkh herkesin sevgisini kazanır.

Vino ise bu yeni plan ile Neween’in eline düşmüştür. Vino ise her şeyin farkına yavaş yavaş varır; ancak kredi kartlarını ödeyen Neween onu tehdit eder.

Sadhana ise Alekh’i arabada bulamayınca çok korkar ve endişelenir. Ranvir ve Sadhana ise Alekh’i aramaya başlar. Dolly ise sıkıntıdadır; zira en iyi dansçı ödülü Ragini’ye verilmiştir. Bu karar ile Dooly artık sinirlerini kontrol edemez. Sadhana sonunda Alekh’i bir dükkan sahibini darp ederken  bulur ve çok korkar. Polisten kaçan Alekh kamyonun içine gizlenir; ancak Alekh’in amacı Sadhana bir bilezik almaktır.

Bileziki SAdhana’ya veren Alekh çok mutlu olur ev içinde hediyeleşmeler olur.

Vasundhara ise Sadhana ve Ragini’nin plan yaparak oğlu Ranvir’i kandırdıklarını düşünür ve Sadhana’ya kızar. Vasundhara’nın Prash’ın bir dilenci olduğunu ve amacının iyi niyetlerini istismar etmek olduğunu söyler. Sadhana ise çok üzgündür. Sadhana ise suçsuz olduğunu anlatmaya çalışr ama başarılı olamaz.

Deli Divane 52. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 16 eylül fragmanı 52. Bölüm izle

Deli Divane 16 Eylül Özeti 52. Bölüm Fragmanı Vasundhara’nın Öfkesi (4 Yorum)

  1. Evet bir garip ask yeni sezonda var hatta 4 dizi daha var zor sevda ,ah kalbim, iki yabanci tatli,tatli bela . Ama tatli bela vir garip askin ikinci sezonu fakat oyuncular farkli oyuncular ayrildigi icin baska oyuncularla devam etmis dizi ama o bir garip ask kadar sevilmemis. Tabi ki onlar bir garip ask kadar olamaz yasasin bir garip ask