Deli Divane 15 Kasım Özeti 112. Bölüm Fragmanı Ranvir İpucu Bulur

Deli Divane 21 kasım pazartesi gününden  itibaren artık 21:10 da yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane 15 kasım salı günü 112. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. İşte Deli Divane 112. bölüm özeti

Deli Divane 15 Kasım Özeti

Alekh’in sıkıntıda olduğun gören Sadhana onu rahatlatmaya ve   annesine karşı yanlış davranışları nedeniyle tövbe ettirmeye çalışır. Sahana asundhara’dan depo anahtarını ister. Vasundhara ise Sadhana’nın ne iş peşinde olduğunu anlamaz ama yine de  Sadhana’ya kızar.deli-divane-15-kasim-resimleri-2

Vasundhrada ve Inderjıt Sadhana ve Ranvir’in geçmişin peşinde olduklarından habersizdir.

Inderjıt ise Ranvir’in son zamanlarında işi aksattığını ve kendinden bekleneni veremediği için kendisinden sonra en yetkili kişi ünvanını Ranvir’den alacağını açıklar.  Ev halkı ise bu Inderjıt’ın yokluğunu şirketi kimin yöneteceği merak eder.

Inderjıt ise yetkiyi kurda teslim eder. Şirket artık Naven’in ellerindedir. Yetkiyi alan Naveen önce itiraz eder yalancıktan ama yetkiyi alır almaz çalmanın çırpmanın hesaplarına başlar.

Ranvir babasının bu kararına çok üzülür. Babasının çok tehlikeli bir adama şirketi verdiğini düşünen Ranvir’i teselli etmek Sadhana’ya düşer.

Kaushalya and Prakash ise Rajvansh’lara ziyarete gelir ve gelirkende yenş yazdığı kitabını da alır.  Prakash Alekh’e ve diğerlerine imzalı kitabını hediye eder.

Naveen ise Ranvir’in yolunu keser ve kendini rahat bırakması ve kendisi ile uğraşmaması konusunda Ranvir’i sert şekilde uyarır. Ranvir ise Naveen’e dersini verir.

Kiran’ı arayan Ranvir Krishnakant ile acil görüme ayarlamasını ister. Prakash damadı Ranvir ile son zamanlarda yaşananları konuşmak isterken Kiran’dan telefon gelir ve Alekh Prakash’ı bırakarak görüşmeye gider.

Deli Divane 15 Kasım  Fotofragman (Özetin devamı fotofragmanda)

emeğe saygı duyalım. Bu fotoğrafları özeti daha iyi anlamanız ve diziyi yaşamanız için ekliyoruz. Lütfen fotoğraflarda gezin

Deli Dİvane 15 kasım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deli Divane 7 Şubat Fragmanı 196. Bölüm Özeti Dans Yarışması

Deli Divane 15 Kasım Özeti 112. Bölüm Fragmanı Ranvir İpucu Bulur (2 Yorum)

  1. Dizibilgi, Kanal 7 yeni başlayacak olan bir garip aşk dizisinin 21 kasım pazartesi 21:00 yayinlacagi açıklaması yaptığı halde neden deli divanenin saatinin değişecegini söylüyorsunuz?

  2. Bence deli divane yalanci bahar kadar guzel bir filim degil ne olur yalanci bahar finale gitmesin ben rk yasayamam onun sesini duymadanda yasayamam