Deli Divane 13 Kasım Pazar Özeti 110. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 13 Kasım pazar günü 110. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane’nin yeni bölümünde Ranvir dedesinin ölümü ile ilgili sır perdesinin peşindedir.

Deli Divane 13 Kasım Özeti

deli-divane-13-kasim-fotograflari-1

Ranvir Ragini’den ayrı olduğu için çok üzgündür. Ranvir sürekli eski anıları hatırlamakta ve Ragini’nin fotoğraflarına bakmaktadır.  Sadhana ve Alekh ise Ranvir’e bu zor zamanlarında destek olurlar. Ranvir dedesinin ölümü ile ilgili derlediği haberleri Sadhana’ya gösterir

Alekh ise Ranvir’e ailesi ile kalması ve kendisi asla bırakmaması için yalvarır. Sadhana ise Alekh konusunda çok endişelidir ve Alekh’i asla yalnız bırakmaması ve onunla ilgilenmesi için Sadhana’dan ricada bulunur. Vasundhara’nın tek sorunu Alekh’de değildir Ranvir’de çok garip davranmakta ve onları korkutmaktadır. Indarjıt ise ilk defa çocukların geleceği konusunda karamsarlaşır. deli-divane-13-kasim-fotograflari-3

Prkash ise Ragini ve Ranvir’in bir birleri ile iyi iletişim kuramadıklarını o nedenle bu tartışmaların ve ayrıkların olduğunu düşünür. Zira ikisinin de bir birleri için çok üzgün olduğunu  bu üzgünlüğe son verirler.

Indarjıt ise Vasundhara’ya çok sert şekilde kızar zira Vasundhara oğlunun evden ayrılacağı haberini kocasına söylememiştir. Indarjıt ise neden böyle bir haberden kendisinin en son haberi olduğunu sorar?

Praksh ise yeğeni Sadhana’yı arar ve Ranvir’in durumunu sorar. Sadhana ise Ranvir’in durumu gizler

Ranvir ise çalışanı Kiran’ı çağırtır ve acil olarak onunla konuşması gerektiğini söyler. Naven ise Ranvir’den mülkiyet payını ister. Kiran ise Ranvir’e dedesinin gizli ölüm haberini yayınlayan gazeteci hakkında bilgi verir.

Deli Divane 13 Kasım Fotoğrafları

Deli Divane 13 Kasım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deli Divane 12 Aralık Pazartesi Özeti 139. Bölüm Fragmanı Alekh'in Seçimi

Deli Divane 13 Kasım Pazar Özeti 110. Bölüm Fragmanı (9 Yorum)