Deli Divane 12 Eylül Pazartesi Özeti 48. Bölüm Fragmanı Kredi Kartı Borcu Gelir

Deli Divane 12 Eylül Pazartesi Neler Olacak

deli-divane-101-bolum-fotograflari-8Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane 12 Eylül Pazartesi günü 48. bölümü ile 16:10 da izleyicisi karşısında olacak. Peki Anamika aşkında son durum ne? İşte Deli Divane 12 Eylül Pazartesi 48. bölüm özeti

Deli Divane 12 Eylül  Özeti

Malti’nin harcadığı paralar başına bela olur. Banka temsilcileri eve gelir ve Vino’yu kredi kartının asgarisini ödemesi konusunda bilgilendirir. Vino duydukları karşısında şok olur ve hemen Malti’den Kredi Kartını geri vermesini ister. Vino kredi kartı borcunu  görünce şok olur. Gelen borcun asgarisi bile 5.000 Ruphi’yi geçmiştir.

Malti aynı zamanda ödemesi gerek evin elektrik borcunu da ödememiş ve kaynanası Kaşalya’ya da yalan söylemiştir. Kaşalya Malti’ye teselli vermek isterken  Malti terbiyesizlik yapar kaynanasına; ancak Malti’nin  yeni bir planı vardır.

Neween ise Rajvansh şirketini içten içe çökertmeye devam etmektedir. Ranvir ise Neween’in şirkete verdiği zarardan hala habersizdir; ancak bazı şirketler ile ilgili çalışma yaparken bir şeyler fark eder.

Vino ise karısı Malti’yi dövmek ister; ancak Kayın baba Praka buna izin vermez

 

Avni yalnız yakaladığı Vasundhara’ya Sadhana’yı kötülürken karşısında gördüğü üçlü karşlısında şaşırır. Ranvir, Alekh ve Sadhana yan yanadır.

Vino ise patronu Satyen’den kredi kartını ödemek için yardım eder. Satyen ise yardım edeceğine söz verir. Ranvir ise Ragini ile konuştuktan sonra Sadhana’ya Animika’ya aşık olduğunu söyler. Sadhana ise duyduklarına çok sevinir.

Ranvir ise sokaklarda Anamika’yı seviyorum diye haykırır. Ragini ise hayal kurmaya başlamıştır.

Deli Divane 48. Bölüm Fotoğrafları Bidaai

Deli Divane 12 Eylül Pazartesi Fragmanı