Deli Divane 12 Ağustos Cuma özeti 17. Bölüm Fragmanı Sadhana’nın Yeni İşi

Deli Divane 12 Ağustos Cuma Neler Olacak?

Deli Divane 17. Bölüm fotoğraflarıDeli Divane dizisinde Sumitra ve Kaşalya sonunda istediklerini yaparlar ve Sadhana’yı evden göndermeyi başarırlar. Sadhana ise yeni işinden çok memnundur. Deli Divane 12 Ağustos Cuma günü yeni bölümü olan 17. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane dizisi yeni başlıyor; sakın Deli Divane dizisini kaçırmayın.

Deli Divane 12 Ağustos Özeti

Deli Divane dizisinin 17. bölümünde Vino Ragini’nin düğün salonu parasını kumarda kaybettiği için ve tüm aile halkına rezil olduğu için çok üzgündür. Vino Sadhana ile ortak kuracakları işten d eli boş dönünce boşluğa düşer. bu nedenle onu babası Praka bir işe girdirir. İşe giren Vino iş yerinde rahat durmaz ve kendi işini kurmak için hırsızlık yapar.

Praka ise yıllardır özenle yetiştirdiği oğlundan kesinlikle böyle bir hareket beklememektedir. Praka özür diler ve parayı sahibine verince Vino kurtulur. Gelin Malti ise sanki kendisinin hiç bir suçu yokmuş gibi olanlardan Vino’nun babasını ve  parayı vermediğini düşündüğü Sadhana’yı sorumlu tutar.

Sumitra ve Kaşalya ise Sadhana’ya çok büyük bir konakta ve çok zengin bir ailenin yanında güzel bir iş bulur; hemde Sadhana’nın bu yeni işi yatılı kalmayı gerektirmektedir.

Deli Divane 17. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane  17. Bölüm Fragmanı

READ  Deli Divane 13 Ağustos Cumartesi özeti 17. Bölüm Fragmanı Alekh İle Tanışma