Deli Divane 11 Eylül Pazar Özeti 47. Bölüm Fragmanı Avni Gizli Numarayı Çözmek üzeredir

Deli Divane 11 Eylül Pazar Neler Olacak

deli-divane-101-bolum-fotograflari-9

Kanal 7 ekranlarının izlenme oranları Yalancı Bahar’ı geçmeye başlayan yeni dizisi Deli Divane 11 Eylül Pazar günü 47. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Peki Deli Divane’de 11 Eylül Pazar günü neler yaşanacak? İşte detaylar

Deli Divane 11 Eylül Özeti

Ragini ve Ranvir’in her görüşmesi artık bir olay olmuştur. Sürekli bir birlerine ulaşmakta sıkıntı çekmektedirler ve üzülmektedirler. Evde Ranvir’in telefonun çaldığını gören Vasundhara ise telefona bakar ve arayan numaranın özel birisi olduğunu anlar. Bu arayan kişiyi merak eden Vasunhara arayan numarayı tekrar arayınca karşısına Ragini’nin babası Praka çıkar; tam her şey ortaya çıkacak derken Ranvir yetişir  ve telefonu annesinden alır.

Ranvir özel eşyasına izinsiz dokunulmasına kızarken; Vasundhara ise kim olduğunu bilmediği bir kız ile oğlunun konuşmasına izin vermeyeceğini bunun tehlikeli olabileceğini söyler.

Vinnet ise cüzdanından para çalındığını fark eder; para tabi ki de kocasının müdür olmasında kendinin de payı olduğunu düşünen karısı Malti tarafından alınmıştır.

Avni ise Vasundhara’yı tekrar Sadhana hakkında kışkırtmaya çalışır ve Ranvir’in başına bir iş gelirse sorumlusunun o olduğunu söyler. Vasundhara oğlunun kendisine terbiyesizlik yapmasına çok üzülür.

Malti artık baya bir şeyi çözmüştür ve sanki çok şey biliyormuş gibi evi arayan numara hakkında RAgini’yi sıkıştırmaya başlar. Ranvir ve Ragini ise konuşamadkları zaman çok gergin olurlar. Bir yandan da bu gizemi çözmek için Avni mücadele vermektedir ve RAgini ile Ranvir’in konuşmalarını dinelemeye ve araştırmaya başlar.

Deli Divane 47. Bölüm Fotoğrafları Bidaai

Deli Divane 11 Eylül Fragmanı İzle

READ  Deli Divane 10 Eylül Cumartesi Özeti 46. Bölüm Fragmanı Malti Her Şeyi Öğrenecek mi?

Deli Divane 11 Eylül Pazar Özeti 47. Bölüm Fragmanı Avni Gizli Numarayı Çözmek üzeredir (6 Yorum)

  1. Diziyi severek izliyorum cok güzel birtek vinunun karisina sinir oluyorum sürekli yeminedip dolap cevirmesinden nefret ediyorum agzinin üstüne iki tane vursalar icim soguyacak.