Deli Divane 1 Eylül Perşembe Özeti 37. Bölüm Fragmanı Sonia Sadhana’yı Tehdit Eder

Deli Divane 1 Eylül Perşembe Neler Olacak


Deli Divane 30 Ağustos resimleri Deli Divane 1 Eylül Perşembe günü 37. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane 1 Eylül Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde Sadhana ve Sonia arasında kavga büyüyor. Sadhana Sonia’nın planlarını fark ediyor. Sonia ise Sadhana’yı da bitirmek için planlar yapmaya başlıyor.

Deli Divane 1 Eylül Perşembe Özeti

Deli Divane’de Malti eve geç gelir ve kayınvalidesi eve neden geç geldiğini sorgular. Malti ise bundan hoşlanmaz; zira artık o Avni ile takılmaktadır. Biraz daha özgür olmak isteyen Malti Vino’ya ailesini şikayet eder. Avni ise Malti’inin ağzından bilgi almak için onu çay bahçesine davet eder.Sonia’nın ailesi ise Rajvansh’lara gelir ve iki gün içinde nişan ister. Sadhana bu durum karşısında bir daha şok olur. Sonia ve ailesinin ne acelesi vardır. Sadhana Sonia’yı yanlışları karşısında uyarmaya çalışr; ancak Sonia Sadhana’yı tehdit eder ve Sonia tehditini hayata geçirir. Sadhana2ya iftira atan Sonia bunu Ranvir’in de duyması için doğru zamanda Vasundhara’ya söyler. Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (5)

Sadhana ve Alekh ise pazar günü  kliseye gider. Klise de Ragini ve annesi Kaşalya’da vardır. Hep birlikte Praka’nın evine giderler. Praka ise Alekh’in durumunu biraz daha iyi görünce sevinir.

Sadhana ise Karan ve Sonia’yı bir otele girerken görür ve onları takip eder.

Deli Divane 37. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 1 Eylül Perşembe Fragmanı

Deli Divane 1 Eylül Perşembe Özeti 37. Bölüm Fragmanı Sonia Sadhana’yı Tehdit Eder (1 Yorum)

  1. Ya allah seni kar etsin sonya ua ranvir gibi yakysykly bir oglana nasil aldata bilirsinya