Deli Divane 1 Ağustos Pazartesi Özeti 6. Bölüm Fragmanı Kaşalya’nın Eziyeti

Deli Divane 1 Ağustos Pazartesi Özeti

Deli Divane 1 AğustosDeli Divane dizisi yeni bölümü ile 1 ağustos pazartesi günü 16:10 da izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane dizinin 6. yeni bölümünde neler yaşanacak? Detaylar sayfamızda.

Deli Divane dizisini daha iyi anlamak için Deli Divane dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Deli Divane  6. Bölüm Özeti

Ragini, Soket’in kendisini istemeye geldiğini düşündüğünden çok heyecanlanır. Elleri titreyen Ragini, kahve tepsisini taşıması için Sadhana’ya verir. Bunun üzerine işler daha çok karışır.
Kahve tepsisiyle Sadhana’nın içeri girmesi ile herkesin ilgisi ona döner. Soket’in annesinin sorduğu her soruya Ragini cevap verince bir yanlışlık olduğu açığa çıkar. Soket’in annesinin Sadhana’yı istemeye geldiklerini söylemesi ile Ragini ağlayarak salonu terk eder. Ablasının kısmetini engellediği için yengesi ve anneannesi tarafından suçlanan Sadhana da çok üzgündür. Bu durumu fırsat bilen Ragini’nin anneannesi Sadhana’ya tuzak kurar ve onu Soket’in Ragini’yle evlenmesi için ikna etmesi için görevlendirir. Ragini’ye de, Sadhana’nın Soket’ten hoşlandığını hatta ondan gizli Soket’le buluştuğunu anlatır. Ablasının mutluluğu için her şeyi yapmaya hazır olan Sadhana’nın ise bu hain plandan haberi yoktur.
Deli Divane’de bugün; Sadhana’nın tekrar eve dönmesinden Kaşalya ve annesi dışında herkes memnundur. Kaşalya’nın, Ragini’nin geleceği hakkındaki endişesi devam eder.

Dayısı kız kardeşinin emaneti olarak gördüğü Sadhana’yı korumak için Kaşalya ile arasının bozulmasını göze alır. Kaşalya kara kara Ragini’yi Sadhana’dan uzaklaştırmamanın yollarını düşünür. Okullarından mezun olan Ragini ve Sadhana sinemaya gitmeye karar verir. Yolda giderken kızlara araba çarpar ve kaçar. O sırada oradan geçmekte olan Soket, onlara yardım etmek için yanlarına koşar. Soket’in yakışıklılığı Ragini’yi çok etkiler. Bunun için Soket’i akşam yapılacak bayram eğlencesine davet ederler. Soket’in kalbinde ise Sadhana vardır. Ailesi ile birlikte bayram eğlencesine katılan Soket, Sadhana’yı onlara da gösterir ve onaylarını alır. Soket’in babasının, Praka’ya kızını istemeye gelecekleri haberini göndermesi ile işler karışır. Kaşalya, bu haberle mutluluktan havalara uçar. Soket ve ailesi geldiklerinde ortada yanlış bir anlaşılma olduğunu anlar…Deli Divane 1 Ağustos Pazartesi resimleri
Ragini ve Sadhana sonunda yeniden bir araya gelmiştir; ancak parası olan ve saf olan Sadhana’yı halası ve amcası yalnız bırakmayacaktır. Sadhana ise para meselesinden çok sıkışmıştır.

Kaşalya ise kızından daha güzel olarak düşündüğü Sadhana’dan kurtulmak istemektedir ve onun parasını da almak istemektedir. Kaşalya’nın amacı ise Sadhana’nın parası ile kızını evlendirmektedir. Kaşalya annesi Sumitra’nın da sıkıştırması ile Sadhana’yı evden göndermeye çalışır. Deli Divane 1 Ağustos Pazartesi fotoğrafları

Ragini’nin ise evden dışarı çıkması ve güneşte kalması yasaktır; çünkü daha da esmerleşmektedir.

Deli Divane 1 Ağustos Pazartesi Fragmanı