Dayan Yüreğim Seray Kimdir(Nilay Deniz)?

Dayan Yüreğim dizisinde Seray karakteri ile seyircilerin karşısına çıkacak olan “Nilay Deniz” 3 mayıs 1993 yılında Aydın’da doğan Nilay 23 yaşındadır..Tam adı Kıymet Nilay Deniz olan güzel oyuncu 1.72 boyunda 50Kg ağırlığında kahverengi gözlüdür.Boğa burcu olan güzel oyuncu 16 yaşında ailesinin isteği üzerine Ankara’da bir güzellik yarışmasına katıldı. Nilay Deniz burada Ankara’nın Yüzü ünvanına sahip olmuş.

Dayan Yüreğim dizisinde Seray karakteri ile seyircilerin karşısına çıkacak olan Nilay Deniz aslında iç mimar olmak istiyormuş.Ancak oyunculuk teklifleri gelince bu hayalinden vazgeçmiş.Oyunculuğun sadece güzellik olmadığını bunun yanı sıra bilgi ve becerinin de olması gerektiğini düşünüyor. “Aşk Yeniden” dizisinde de Selin karakterini canlandıran ve büyük beğeni alan Nilay Deniz 2011 yılında Behzat Ç. dizisi ile oyunculuk kariyerine başlangıç yapmıştır.

Nilay Deniz Evli mi?Sevgilisi Var mı?

Bu konu hakkında yaptığımız araştırmalar neticesinde bir bilgiye ulaşamadık.Güzel oyuncu kendisinin aşk hayatı ile değil iş hayatı ile gündeme gelmesini istiyor.

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu uzun süredir  hazırlıkları sürdürülen ‘Dayan Yüreğim için artık özlem sona erdi.Yapımcılığını Cengiz Deveci’nin üstlendiği ; yönetmenliğini de  Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı, Senaryosunu ise Alican Yaraş ve Serap Gazel yazdığı dizinin hikayesini  Ozan Yurdakul yazıyor.  Cuma 20.00’da Fox ekrana gelecek olan ‘Dayan Yüreğim’, bir kadının her şeyini kaybettikten sonra çocukları için yaptığı hayat mücadelesini  anlatıyor.

Dayan Yüreğim Nilay Deniz İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/nilaydeniz.fc/

Dayan Yüreğim Fragman

dizibilgi google play

Dayan Yüreğim Seray Kimdir(Nilay Deniz)? (1 Yorum)