Dayan Yüreğim Meriç Şenlikoğlu Kimdir(Senem)?

Dayan Yüreğim dizisinde oynayacak ve Sinem karakteri ile karşımıza çıkacak olan sevimli bir o kadar da sempatik olan ve Teknosa reklam filminden tanıdığımız Meriç Şenlikoğlu, 2005 yılında İstanbul’da doğmuştur.Henüz 12 yaşında olan dizinin çocuk yıldızı Meriç ortaokul eğitimine devam etmektedir.

Peki Dayan Yüreğim dizisindeki Meriç Şenlikoğlu ,Senem karakteri ile  nasıl birisi?Hangi karakter ile seyircinin karşısında olacak?Dizide Cengiz ve Meral’in kızı olan Senem ergen yaşta ve kilolarından şikayetçi.Ne kadar umursamaz gibi görünse de aynaya baktığında kilolarından dolayı kendinden memnun değil. Dengesiz bir yapısı var.Nerde ne yapacağı belli değil. Hiç sevgilisi olmamış. Kompleksli bir kişilik.

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu uzun süredir  hazırlıkları sürdürülen ‘Dayan Yüreğim için artık özlem sona erdi.Yapımcılığını Cengiz Deveci’nin üstlendiği ; yönetmenliğini de  Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı, Senaryosunu ise Alican Yaraş ve Serap Gazel yazdığı dizinin hikayesini  Ozan Yurdakul yazıyor.  Cuma 20.00’da Fox ekrana gelecek olan ‘Dayan Yüreğim’, bir kadının her şeyini kaybettikten sonra çocukları için yaptığı hayat mücadelesini  anlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dayan Yüreğim Elvan Kimdir (Ece Uslu)?