Dayan Yüreğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Show Tv ekranlarında yeni bir anne kız dizisi ile Endemol Shıne izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Ozan Yurdakul’un yazdığı Dayan Yüreğim Dizisi için hazırlıklar devam ederken dizinin tanıtımı da basınla paylaşıldı.

Dayan Yüreğim Dizisi  yönetmeni ise Paramparça dizisinde de imzası bulunan Deniz Çelebi Dikilitaş olarak açıklandı. Dayan Yüreğim dizisinin yapımcılığını ise Cengiz Deveci üstlenecek.

dayan-yuregim-dizisi-resimleri

Başrollerini Ece Uslu Nilay Deniz ve Cansel ELÇİN’in paylaşacağı yeni dram türünde olacak Dayan Yüreğim  dizisi için oyuncu seçim ve anlaşma çalışmaları devam ederken ocak 2017’de dizinin çekimlerine başlanacağı gelen haberler arasında.dayan-yuregim-dizisi-tanitim-fotograflari

Mart 2017 de izleyicisi karşısında olacak Dayan Yüreğim dizisinde Ece Uslu ve Nilay Deniz anne kızı oynayacak. Son olarak Aşk Yeniden dizisi ile dikkatleri çeken ve komedi yapan Nilay Deniz ilk defa bir dram dizisi deneyimi yaşamanın heyecanı içinde.

Dayan Yüreğim dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter analizleri için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]

Dayan Yüreğim Dizisi için mekan araştırması da yapan Endemol Shıne Turkey diziyi nerede çekeceğine henüz karar veremedi; bu yüzden de bazı oyuncu anlaşmaları tamamlanamadı.dayan-yuregim-dizisi-tanitim-resimleri

Dayan Yüreğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Dayan Yüreğim Dizisi tanıtımı şuanda yayınlanmamıştır. Bu video sadece Nilay Deniz tanıtımını içermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dayan Yüreğim Nazlı Kimdir?Miray Akay