Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter listesi

Endemol Shine Turkey’den bir dev proje açıklaması daha.

Endemol Shine Turkey, Fox Tv ekranlarında ocak 2017 de izleyicisi ile buluşacak yeni projesinin detaylarını basınla paylaştı. Dayan Yüreğim dizisi yapımcılığını Cengiz Deveci üstlenirken; yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturacak, Senaryosunu ise Alican Yaraş ve Serap Gazel yazarken hikaye ise Ozan Yurdakul’dan alındı.

Dayan Yüreğim dizinin çekimleri için set ekibi Nevşehir Göreme ve Amsterdam ve İstanbul’da gerçekleşecek. Dayan Yüreğim dizisi dram türünde anne kız hikayesini anlatan bir klasik olarak karşımıza çıkacak.

Dayan Yüreğim dizisinde anne rolünde Karagül dizisinde 4 sezon canlandırdığı Ebru ŞAMVERDİ karakteri ile tanınan Ece Uslu yer alırken kız rolünde ise Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Selin Şekerci karakteri ile tanınan Nilay Deniz yer alacak. Dayan Yüreğim dizisi erkek başrol oyuncusu olarak ise Hatırla Sevgili ve Kırık kanatlar dizisi ile adının duyuran ünlü oyuncu Cansel ELÇİN olacak. Ece Uslu ve Cansel Elçin iki eski aşığı canlandıracak.

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları

Ece Uslu(Elvan)

1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ece Uslu 42 yaşındadır. Dizi sektörüne önce mankenlik sonra da reklam oyunculuğu yaparak girdi. ilk televizyon deneyimini 1989 yılında “İz Peşinde” adlı dizide yaşadı. Zerda dizisinde canlandırdığı Zerda karakteri ile tanınır. Son olarak Karagül dizisinde rol almıştır.

Selim ve Seray’ın annesi; Tahir’in karısı

ece-uslu-dayan-yuregim-dizisi-oyuncusu

Nilay Deniz(Seray)

1993 yılında Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz 23 yaşındadır. İlk olarak Behzat Ç dizisinde rol almıştır. Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Selin Şekerci karakteri ile tanınır.

Seray; 19 yaşında bir genç

nilay-deniz-dayan-yuregim-dizisi-oyuncusu

Cansel ELÇİN(Fuat)

1973 yılında İzmir’in Tire ilçesinde doğan Cansel ELçin 43 yaşındadır. Fransa’da doğdu ilk ve ortaokulu da Fransa’da okudu. Fransa’da tiyatro eğitimi aldı. 2006 yılında Hatırla Sevgili ve Kırıkkanatlar dizisi ile ünlendi. Son olarak Eve Dönüş dizisinde rol aldı.

Nazlı’nın babası; Aysun’un kocası. Çok başarılı ve zengin bir ceza avukatı

cansel-elcin-dayan-yuregim-dizisi-oyuncusu

Bengi Öztürk(Aysun)

Fuat’ın karısı. Zeki bir kadın

Tuncer SALMAN(Remzi)

Suzan’ın kocası.

Özlem Maden(Gülsüm)

Gülsüm 21 yaşındadır ve Remzi ve Suzan’ın kızıdır.

Berke Bayrak(Selim)

Elvan’ın küçük oğlu. Furbolcu olmak isteyen Selim’in kaza sonrası hayalleri yıkılır

Ferit Kaya(Cengiz)

Elif Sönmez(Meral)

Elvan’ın kardeşi. Kocası Cengiz.

Meriç ŞENLİKOĞLU(Senem)

Senem 16 yaşındadır ve Cengiz Meral çiftinin çocuklarıdır. 

Miray Akay(Nazlı)

Üniversite okuyan ve hayalleri olan bir genç

Mehmet Aslan(Yaman)

Avukat Fuat’ın dostu. Başarılı bir avukat

Ege Aydan(Ekrem ŞANAL)

Oteller zinciri sahibi bir adam. 40 yaşında

Berk ATAN(Atıf ŞANAL)

1991 yılında İzmir’de doğan Berk Atan 25 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2011 Best Model of Turkey’de “Gelecek Vaat Eden”; 2012 Best Model of Turkey’de ise birinci seçilmiştir. İlk olarak Her Şey Yolunda Merkez dizisi ile sinema hayatına girmiştir. Günrşin Kızları dizisinde canlandırdığı Savaş karakteri ile büyük beğeni kazanmıştır.

Atıf 20’li yaşlarda züppe bir tip ancak çok zeki bir genç

berk-atan-dayan-yuregim-dizisi-oyuncusu

Bora Akkaş(Rıfat)

Bülent Alkış(Tahir)

Fulya Ulvan

Korel Cezayirli

Didem İnselel

 Aydan Koptur

 

Tuğçe Kurşunoğlu(Melis)

 Dayan Yüreğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Dayan Yüreğim Dizisi  yönetmeni ise Paramparça dizisinde de imzası bulunan Deniz Çelebi Dikilitaş olarak açıklandı. Dayan Yüreğim dizisinin

Dayan Yüreğim dizisi çekimleri tam olarak başlamadığı için şimdilik resmi olarak açıklanan oyuncularını biliyoruz.

Dayan Yüreğim dizisinin çekimlerine aralık ayında başlanırken yayın tarihi ise ocak ayının sonları olarak planlanıyor.Açıklanan diğer oyuncular ise şu kişilerden oluşuyor.

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter listesi (4 Yorum)

  1. Ilk bolumune bakdim cocukun araba ile vuruldugu an goz yaslarimi saklayamadim ve daha fazla baka bilmedim abim agladigimi gormesin diye disari kacdim yoksa benle dalga gececekdi ya