Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları Konusu ve Krakterleri

Burak 18 Haz 2018 Darısı Başımıza  0

Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir ? Konusu ve Krakterleri

Yaz sezonunda ekranlara gelecek olan yeni dizi Darısı Başımıza‘yı Gold Film Show Tv için hazırlıyor. Başrollerinde Elif Doğan ve Ozan Dolunay‘ın yer aldığı Darısı Başımıza dizisinin senaryosunu daha önce Güneşi Beklerken, Evli ve Öfkeli, Güneşin Kızları gibi başarılı dizilerini de yazan Deniz Dargı kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, Sevinç Erbulak ve Deniz Özerman gibi çok başarılı isimler de yer aldığı diziyi Hasan Tolga Pulat yönetecek. Dizinin çekimleri İzmir’de başlayıp İstanbul’da devam edecekmiş.

Darısı Başımıza Konusu;

Tüm hayatını çocuklarına adamış bir annenin hayattan artık tek beklentisi çocuklarının mürüvvetini görmek. Fakat bu ne mümkün. Büyük kızı Rüya eski bir oyuncuya platonik aşık olmuş çevresindekileri göremez durumdadır. Küçük oğlu Serkan tam bir anne kuzusu ve annesini yalnız bırakmayacağa benziyor. Ortanca kızı Öykü ise yurt dışında işinde gücünde, kariyerinde genç bir kız.

Öykü’den hiç beklenmedik bir şekilde evleneceği haberini alan Zerrin büyük bir keyifle dünürleriyle tanışacağı günü beklemektedir. Kız isteme günü gelip çatmış ve Aksoy ailesi ile Arslansoy aileleri arasında geçmişten gelen bir sır perdesi aralanıyor. Ortalığın karışmasıyla geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve boca kahkaha kalıyor.

Darısı Başımıza Oyuncuları;

Elif Doğan (Öykü);

Genç ve güzel oyuncu 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü bitirmiştir. İlk olarak Kayıp İnci filminde rol almış daha sonra ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Suna Pektaş karakterine hayat vermiştir. En son ise fenomen dizi Çukur’da Hale karakterine hayat vermiştir.

 

Mehmet Ozan Dolunay (Ozan);

Yakışıklı oyuncu 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Oyunbozan, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır.

 

İbrahim Kendirci (Merter);

Yakışıklı oyuncu 9 Eylül 1986 yılında Gaziantep’te doğmuştur.  İlk olarak rol aldığı Kanal D dizisi olan Kavak Yelleri’nde Deniz karakterine hayat vermiş ve beğenilmiştir. Daha sonra ise Sevdaluk, Yol Ayrımı, Bizim Hikaye ve Rengarenk gibi dizilerde yer almıştır.

 

Açelya Topaloğlu (Rüya);

Ünlü oyuncu 19 Kasım 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldıktan sonra 2008 yılında başrollerini Özcan Deniz ile Meltem Cumbul’un paylaştığı Aşk Yakar dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. 2012 yılında Gizem Karaca ile Çağatay Ulusoy’un başrollerinde yer aldığı Eve Düşen Yıldırım dizisinde yer almıştır. Son olarak ise kendisinin de başrolünde yer aldığı İnadına Aşk dizi kadrosunda yer almıştır.

 

İlay Erkök (Nur);

Başlarılı oyuncu 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Manisalı’dır. Güneşi Beklerken isimli dizi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu sonrasında Hayatımın Aşkı, İnadına Aşk gibi dizilerde güzel karakterlere hayat vermiştir.

 

Devrim Yakut (Zerrin) :

27 Mayıs 1968 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önceden Unutma Beni, Keşanlı Ali Destanı, Annem Uyurken, Ben Onu Çok Sevdim, Düğün Dernek, Vicdan, Analı Oğullu, Bana Masal Anlatma, Home Ofis, Sadece Sen, Çalsın Sazlar, Ekşi Elmalar ile Cesur ve Güzel’in yanı sıra son olarak Hayat Sırları dizisinde İnci karakterini canlandırmıştır.

 

Burak Can (Serkan);

Genç oyuncu 21 Aralık 1996 İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncuyu en son İçimdeki fırtına dizisinde Ozan karakteri ile izlemiştik. Şimdi ise Ailenin en küçük oğlu Serkan karakteri ile izleyeceğiz.

 

Nergis Kumbasar (Canan),

Usta oyuncu 25 Mayıs 1963 yılında Ankara’da doğmuştur. Babası bir doktor olan Kumbasar aslen Rizeli’dir.Başarılı oyuncuyu en son Kiralık Aşk dizisinde Neriman İplikçi rolüyle izlemiştik. Usta oyuncu ayrıca Papatyam, Acemi Cadı, Çapkın, Eyvah Kızım Büyüdü gibi dizilerde de yer almıştır.

 

Sevinç Erbulak (Şerife);

Başarılı oyuncu 20 Ekim 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1993 yılında ekranlara gelen Süper Baba dizisi ile yıldızı parlayan oyuncumu sonrasında Baba Evi, Avrupa Yakası, Çat Kapı, Son Bahar ve son olarak da No 309 isimli dizide yer almıştır.

 

Deniz Özerman;

Başarılı oyuncu 9 Mayıs 1969 yılında Antalya’da doğmuştur. En son Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide Reyhan karakterine hayat vermiştir.

 

Özgün Karaman (Cem),

Genç oyuncu 15 ocak 1988 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. İlk dizisi Çakıl Taşları isimli dizide 2010 yılında boy göstermiştir. En son ise Trt 1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır isimli dizisi ile tanınan bir isim haline gelmiştir.

 

Dilek Çelebi,

Güzel oyuncu 1 Mayıs 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Daha çok tiyatro ile uğraşmaktadır. 2003 senesinde Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalını bitirmiştir.

 

Ulvi Alacakaptan,

Usta oyuncu 1949 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu daha önce bir çok başarılı yapımda yer almıştır. En son 2015 yılında Günebakan dizisinde Çavez karakterine hayat vermiştir. Ayrıca: Altındağlı, Aldırma Gönül, Yer Gök Aşk, Lale Devri gibi dizilerde de rol almıştır.

Gizem Ergün

 

Eda Başlamışlı;

 

Darısı Başımıza Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?

“Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları Konusu ve Krakterleri” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    elif doğan a bayılıyorum

  2. Melisaa dedi ki:

    Bu dizi çok komik çok gülecez

  3. Anonim dedi ki:

    Çok eğlenceli bir dizi olacak bunu bekliyorum sabırsızlıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir