Damla Aslanalp’in Sevgilisi Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafları

Kırlangıç Fırtınası  dizisi oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Kırlangıç Fırtınası dizisinde işitme engelli öğrencilere öğretmenlik yapan güzel bir kızı canlandıracak Damla Aslanalp yeni rolü ile ilgili oldukça heyecanlı olduğunu açıkladı.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için[saributon]Tıklayınız[/saributon]

Damla Aslanalp Kırlangıç Fırtınası dizisinde üniversite eğitimini yeni tamamlamış Maral karakteri ile izleyicisi ile buluşacak. Nevşehir’in güzel ilçesi Ürgüp’te devam eden çekimlerde Damla Aslanalp güzelliği ile Ürgüplü hayranlarını büyülüyor.

Peki Damla Aslanalp kimdir?

1990 yılında Almaya’da doğan güzel oyuncu  Damla Aslanalp 27 yaşındadır. Almanya’da bir güzellik yarışmasında 2003 yılında üçüncü olmuş ve kendisini ispatlamıştır. Daha sonra oyunculuk ve mankenlik eğitimleri alan  Damla Aslanalp 1,75 cm boyunda ve 50 kg’dır. İlk olarak 2014 yılında Filinta ve Kadim Dostum dizileri ile izleyicisi ile buluşmuştur.

Damla Aslanalp Sevgilisi

Damla Aslanalp fotoğrafta görünen damat adayı ile ocak 2017’de nişanlanmıştır

Damla Aslanalp İnstagram adresi ve fotoğrafları için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

 

Damla Aslanalp’in Sevgilisi Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafları (1 Yorum)

  1. Kiz cok guzel dizide Ekin Mertle sevgili olsalar guzel olur yakisirlar. Kiz guzel oglan yakisikli eeee neden olmasin:) sevgili olmasalar izlemem aralarindaki aski izlemek istiyorum:)