Çukurdereli Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 10 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Daha önce ismi Yalnızlar Rıhtımı olarak açıklanan Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide isim değişikliğin gidildi. Dizinin ismi Çukurdereli olarak güncellendi. Ahu Sungur’un Maksude isimli bir pavyon şarkıcısını oynayacağı dizinin yönetmenliğini Hamdi Alkan yapacak. 

Pastel Film’in yapımcılığını, Can Sinan’ın senaristliğini yaptığı dizide daha fazla detay bilinmiyor. Ancak dizinin erkek başrol oyuncusu için Kerem Alışık’a teklif etmiş ancak henüz bir cevap alınamamıştı. Dizi ile ilgili diğer oyuncu kadrosu ile ilgili detayları yeni bilgiler geldikçe paylaşacağız.

Çukurdereli Oyuncu Kadrosu

Ahu Sungur 

Çukurdereli dizisİnde Maksude isimli, pavyonda şarkıcı olarak karşımıza çıkacak olan Ahu Sungur ;Adını Feriha Koydum, Mandıra Filozofu ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol almıştır. 5 Şubat 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Suat Sungur ile evli olan oyuncunun Ege adında bir de oğlu vardır. 36 yaşında olan Ahu Sungur 1,75 boyundadır.

Kerem Alışık ( Dizideki rolü kesin değil)

5 Haziran 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Merhum Sadri Alışık’ın oğludur. İlk film deneyimi Dansöz filmidir. Kerem Alışık oyunculuğun yanı sıra şiir de yazmaktadır. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Kerem Alışık, 1992 yılında Sibel Turnagöl ile evlendi. 1997 yılında boşanan Alışık’ın  Sadri adında bir oğlu var.
Kerem Alışık, 2010 yılından beri oyuncu Songül Öden ile birliktelikleri vardır. Son olarak Kara Sevda dizisinde rol almıştır. Murat Daltaban Çukurdere dizisinde başrolde oynayacak.

Murat Daltaban

1966 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği 3. sınıfından ayrılarak Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Bir çok tiyatro oyununda hem oynadı hem de yönett. Çok sayıda dizide de oynayan Murat Daltaban son olarak Poyraz Karayel dizisinde oynamıştır.

Çukurdereli Dizisi Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı…

 

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.