Çukurdere Oyuncuları Çukurdere Oyuncu Kadrosu

Burak 22 Eyl 2017 Haberler  0

Fox Tv şimdiden erken final yapacak diziler için yeni projeler sipariş etmeye başladı bile. Yapımcılığını Pastel Filmin üstleneceği Çukurdere dizisi için senaryo çalışmaları ve oyuncu seçimleri için kollar sıvandı. 2018 yılında izleyici karşısında olması beklenen Çukurdere dizisi için anlaşmalar tamamlandı.

yönetmenliğini Hamdi Alkan, senaristliğini ise Can Sinan’ın üstleneceği ‘Çukurdere’ dizisinin başrol oyuncuları ise Ahu Sungur ve Murat Daltaban oldu. Çukurdere dizisi oyuncu kadrosunda ise efsanevi oyuncu Kerem Alışık ve  Ali Sürmeli de yer alacak.

Çukurdere dizisinin bir mahalle dizisi olması beklenirken oyuncu kadrona bakıldığında içerisinde aksiyon ve dramın da ağırlıklı olarak yer alarak tam bir mafya dizisi olabileceği de konuşuluyor.

Çukurdere Dizisi Oyuncuları

Su Kutlu(Damla)

Son olarak Arkadaşlar İyidir ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır.

Furkan Palalı

No 309 dizisinde başrol olarak yer alan Furkan Pala’lının No 309 bitmeden Pastel Filmin yeni dizisi Çukurdere ile anlaşmak üzere olduğu öğrenildi.

Ahu Sungur(Maksude)

Ahu Sungur  1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 36 yaşındadır. Son olarak Adını Feriha Koydum, Mandıra Filozofu projelerinde yer alan Ahu Sungur O Hayat Benim gibi dizisinde Hülya karakteri ile popülerlik kazanmıştır. Ahu Sungur 1,75  cm boyundadır.

 Murat Daltaban 

1966 Ankara doğumlu olan Murat Daltaban 51 yaşındadır. Ankara Dil Tarih Coğrafya Oyunculuk bölümü mezunudur. Aslen Tiyatyo oyuncusudur; İstabul Tiyatrosunda görev almıştır. Son olarak Poyraz Karayel dizisinde Mümtaz karakterine hayat vermiştir.

Kerem Alışık

1960 İstanbul doğumlu olan Kerem Alışık 57 yaşındadır. Son olarak Kara Sevda dizisinde Ayhan karakateri ile izleyicisi karşısında yer almıştır.

 Ali Sürmeli(Aziz)

1959 Bingöl doğumlu olan Ali Sürmeli 58 yaşındadır. Zaza’dır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Zaza karakteri ile ün salmıştır. Aslen tiyatrocudur; son olarak Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır.

Aziz; Damla’nın Dedesidir

Rıdvan Aybars Düzey

Çukurdere Tanıtım Fragmanı

Çukurdere dizisi tanıtımı şuanda yayınlanmadı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Çukurdere Oyuncuları Çukurdere Oyuncu Kadrosu” üzerine 1 yorum

  1. Bayyanlis dedi ki:

    Bayyanlis mert hala oldum sutlu kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya kahve siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya kahve siziozeledimturk sehirobaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.