Çukurdere Emre (Deniz Evin) Kimdir ?

Çukurdere Dizisi Emre Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Bu sene birçok iddialı projeyi ekranlara taşıyan Fox tv yeni sezon için bir diğer önemli projesi Çukurdere’yi ekrana taşımaya hazırlanıyor. Konusu ile merak uyandıran yapımda bir çok önemli isimde kamera karşısında olacak. Çukurdere dizisi Emre kimdir sorusunu sizler için yanıtladık.

deniz evin

Yakında Fox Tv de yayın hayatına başlayacak olan Çukurdere dizisinde başrollerde Furkan Palalı , Su Kutlu , Cihan Ünal , Ahu Sungur , ve Deniz Evin gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hamdi Alkan’ın oturuyor. Senaryoyu Can Sinan kaleme almakta.

Dizinin konusu ise Damla evlatlık olarak Maksude isimli birinin yanınan verilmişti. Burada bir çok eziyete ve şiddete maruz kalarak büyümüş ve asosyal umutsuz bir genç kız olmuştur. Bu karanlık günlerinde karşısına Yiğit isimli genç bir avukat çıkacaktır. Damla gerçek ailesini ve dedesinin İstanbul’un en zengin iş adamlarından Aziz Sancaktar olduğunu öğrenir.

deniz evin

Çukurdere Dizisi Emre Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1983 Kırşehir doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümü mezunudur. Ardından Estonya’da bulunan Tallinin Üniversitesinde müzik eğitimi almıştır. 2008 yılında yayınlanan Dolu Dizgin dizisi ile ekran kariyerine başlamıştır. Daha sonra büyük beğeni toplayan günlük dizi Unutma Beni’de yer almıştır. Bir diğer günlük dizi olan Beni Affet dizisinde Umut karakterini 3 sezon canlandırmıştır. Oyuncu Gaye Turgut ile evlidir.