Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?

Burak 18 Nis 2020 Çukur  0

Show TV’nin vazgeçilmez sabit kitleli dizilerinden biri olan Çukur reytingleri alt üst etmeye devam ediyordu. Yayınlandığı ilk günden beri ilk sırayı kimseye bırakmayan dizide senaristin oyunları devam ediyor. Çukurda İdris babanın ölmesiyle beraber İstanbul’a savaş açılmıştı. Bu savaşı İdris babanın yol arkadaşlarından biri olan Emmi ne kadar desteklemese de en son desteklemek zorunda kalmıştı. Acı kayıplar verilen bu kutsal yolculukta sona ulaşıldığını düşünüyorlardı ta ki Çağatay’ın kardeşi Böke Erdenet diziye dahil olana kadar.. Peki Çukur 20 Nisan var mı yok mu?

18 Mart tarihi itibariyle çekimlerine ara veren Çukur, bunun sebebi olarak Korona virüsünü  gösterdi. Neredeyse tüm dünyadaki hayatın yavaşlamasına, aksaklıklara sebep olan bu virüs dizi sektörüne de el attı. Bu virüsten etkilenen ilk dizi ise Çukur olmuştu. Seyircisini heyecanlandıran bir diğer olay ise Sosyal Medya’dan yayınlanan fragman oldu. 3. Sezon 29. Bölüm Fragmanı olarak yayınlanan bu teaser Çukur geri dönüyor mu sorusunu akıllara getirdi.

Çukur 20 Nisan Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Çukur dizisinin son olarak yılbaşında verdiği 2 haftalık ara izleyicinin tepkisini çekmişti. Bu sefer verilen aranın sebebi olarak korona virüs gösterildi. Oyuncu sağlığını göz önünde bulunduran Ay Yapım 18 Martta çekimlere ara vermesinin ardından Çukur dizisi yayın hayatını da 23 Mart itibariyle duraklatma kararı aldı. Çukur dizisi yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını ise korona virüs belirleyecek. Bu durumun minimum 3 hafta süreceğini öngörmekteyiz. Bu durum seyircisini ne kadar üzse de zorunlu bir karar olduğu için tepki oluşturmadı. En kısa sürede ülkemizin bu durumu atlatmasını ve gidişatın normale dönmesini temenni etmekteyiz.

GÜNCELLEME (18 NİSAN): Çukur Youtube hesabından yeni bölüm fragmanını yayınlayarak sevenlerini heyecanlandırmayı başardı. Kesin olmamakla beraber yayınlanacak olan Çukur  yeni bölüm 20 Nisan tarihinde Show TV ekranlarına gelebilir. 

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı ( 3. Sezon 29. Bölüm)

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?” üzerine 2 yorum

  1. aanonin dedi ki:

    Lan Zarar etseniz edin olum yayinlayin lan cukuru mal gibi bekliyodum bende kac insan bekliyor o filmi senin amk show tv

  2. Anonim dedi ki:

    Ayıp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir