Çukur Yaman Samatlı Kimdir ?

Burak 31 Eki 2018 Çukur  0

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur’da heyecan tüm hızıyla sürerken diziye yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Diziye son olarak Yaman Samatlı’yı canlandırmak üzere Kaan Yıldırım dahil oldu. Merak edenler için Yaman Samatlı karakterini ve ona hayat veren Kaan Yıldırım’ı yakından tanıyalım.

Çukur Yaman Samatlı Kimdir ? Samatlılar Kimler ?

Çukur dizisindeki bir diğer aşiret olan Samatlılar, Karakuzular’ın aksine toplanarak bir araya gelmemiş her biri birbirinin akrabası olan birbirlerine bağlı bireylerden oluşmaktadır. Çukur’un ilk sezonunda bilindiği üzere Vartolu bazı aşiret mensuplarını öldürmüştü. Öldürülen o isimlerin Samatlı aşiretine dahil olduğu ortaya çıktı ve Samatılar intikam almak için harekete geçti. Fakat ölümlerden kimin sorumlu olduğunu çözemediler. Çukur’un dağılmasından sonra üzeri örtülen olay Koçovalılar’ın yeniden ortaya çıkmasıyla bir kez daha alevlenecek. Samatlılar’ın liderlerinden bir tanesi de Yaman Samatlı’dır.

Çukur Kaan Yıldırım (Yaman Samatlı) Kimdir ?

24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Londro Brunel Üniversitesi’nde pazarlama bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde temel oyunculuk eğitimi aldı.

Kayıp dizisindeki Kadir karakteri ile oyunculuk kariyerine başladı.Ardından Ulan İstanbul isimli dizi ile iyi bir çıkış yakalayarak tanınmayı başardı. Daha sonra Adı Mutluluk isimli dizide Batu Değirmenci karakterine hayat verdi. Bu diziden rol arkadaşı olan Ezgi Eyüboğlu ile 14 Mayıs 2016 yılında Esma Sultan Yalıs’nda dünya evine girdi.

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?
Çukur Emir (Uğur Aslan) Kimdir? Dizideki Rolü Ne Olacak?
Tolga Sarıtaş Çukur Dizisinde! Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kimdir?
çukur 3. sezon
Çukur 3. Yeni Sezon Oyuncuları Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.