Çukur Vartolu Ölecek mi ? Vartolu Saadettin Öldü mü ?

Çukur Vartolu Öldü mü ?

12 Şubatta yayınlanan bölümün sonlarında yaşananlar nedeni ile Vartolu’nun ölüp ölmediği merak ediliyor. Çukur’un en önemli karakterlerinden olan Vartolu’nun bilindiği gibi Çukur mahallesinde doğduğu ve İdris Baba’nın oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. 12 Şubat’ta yayınlanan bölümde ise bindiği araba otomatik silahlarla tarandı ve arabaya el bombaları atıldı. Peki Vartolu Saadettin öldü mü ?

Çukur Vartolu Saadettin Öldü mü Diziden Ayrıldı mı ?

Vartolu karakteri elbette ölmeyecek. Vartolu’yu canlandıran Erkan Kolçak Köstendil’in de diziden ayrıldığı ile ilgili bir haber yok. Bu durumda 2 seçenek karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz gibi Yamaç Aliço’dan kimsesiz gözü kara bir çocuk bulmasını istemişti. Vartolu gibi giyinen çocuk onun yerine ölmüş olabilir.

Bir diğer tahminim ise Beyefendi Vartolu yerine birisini geçirerek onu ölmüş gibi gösterebilir. Buda Beyefendi’nin devlet için çalıştığı iddiasını güçlendirmiş olur. Çukur dizisinin şu an en önemli karakterilerinden olan Vartolu’nun dizideki geleceği ile ilgili tahminlerimiz bu şekilde. Dediğimiz gibi Vartolu dizide ölmeyecek içiniz rahat olsun. Sizler de tahminlerinizi ve yorunlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

 

dizibilgi google play

Çukur Vartolu Ölecek mi ? Vartolu Saadettin Öldü mü ? (12 Yorum)

  1. tüvrüvoekaoütieküntodietdkdre5üjeood75rüıodnr764üorrda7gğodrd7gğıodnd7eıodn0doi6kdndı6rn97d65ırn