Çukur Vartolu nun Dövmesi Ne Anlama Geliyor ?

Vartolu’nun sırtındaki dövmenin anlamı  ne ?

Çukur Dizisindeki heyecan tüm hızıyla sürerken bu hafta izleyicileri şoke eden bir olay yaşandı. 2. bölümün sonlarında Vartolunun sırtındaki dövme Çukurdakilerin birbirini tanıdığı dövmeydi. Yani Vartolunun sırtında Çukur dövmesi vardı.

 

 

Vartolu’da Çukurdan mı ?

Peki Vartoludaki Çukur dövmesi neyin nesiydi ? Acaba Vartolu Çukurda rahat dolaşmak için mi bu dövmeyi yaptırmıştı ? Buda olasılıklardan biri olsa da bence bu dövme Vartolu’nun bir zamanlar Çukur’dan olduğunu gösteriyor. Belkide Vartolu bir zamanlar mahalleden problemli şekilde ayrıldı ve intikam almak için geri geldi. Koçovalı’nın kabul etmeyeceğini bildiği bir teklif yaparak uyuşturucuyuda bahane olarak kullanmış olabilir.

Tabi bu soruların cevabını ancak ilerleyen bölümlerde öğrenebiliriz. Ancak Vartolunun dövmesinin Çukurdaki olayların basit bir anlaşmazlık sonucu çıkan savaş olmadığını da bizlere gösteriyor. Belli ki Vartolu’nun Çukurl’a ilgili yaşanmışlıkları ve bazı sırları var.

Sizce Vartolunun Dövmesinin Sırrı Ne ?     < . . . >

dizibilgi google play

Çukur Vartolu nun Dövmesi Ne Anlama Geliyor ? (3 Yorum)

  1. Nurdana katiliyorum sadece koçovalilara ait gibi bir sey ve dikkat ettim cukurun her yerin de var yani koçova simgesi…

  2. Belkide koçovalınım oğludur bu vartolu psikopatı intikam almaya gelmiş olabilir benim aklıma gelen bu yönde bakalım neymişş sebep güzel dizi gerçekten lkeşke söz ile aynı günde olmasa