Çukur Uluç (Serhat Özcan) Kimdir?

Burak 11 Şub 2019 Çukur  0

Çukur dizisinin 52. yeni bölümünde iki ünlü oyuncu birden katıl. Dizide Uluç ve Yücel karakteri diziye heyecan katacak gibi. Uluç kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, karakter analizi…

Daha önce yazdığımız Çukur Yücel kimdir isimli yazımızda Yücel karakterini açıklamış hakkında bazı detaylara yer vermiştik. Şimdi ise bu yazımızda Uluç karakteri hakkında bilgi vereceğiz. Uluç kimdir?

Çukur yeni bölümde Uluç karakteri ekranlara gelmiş ve “Ben olsam yeniden ayaklarımın üstüne kalkana kadar ayıya, dayı derdim!”  demişti. Uluç nasıl bir karakterdir? Uluç karakteri dizide Koçavalıların yanında yer alacak bir isimdir. Karakteri Serhat Özcan canlandırmaktadır.

Serhat Özcan 1961 Sinop’un Durağan ilçesinde doğmuştur. Aslen Boyabatlı olan oyuncunun babası astsubay olup 4 kardeştirler. Kardeşi tiyatro oyuncusu Reha Özcan’dır. 1979 lise eğitiminden sonra İstanbul Belediyesi Konservatuarında işe başlamış ve akabinde askere gitmiştir. Top oynamış, muavinlik ve garsonluk yapmıştır.

Amatör anlamda bir çok tiyatroda çalışmıştır. En son Bir Demet Tiyatro’da (1995-2006)kendisini göstermiş ve yavaş yavaş tanınmaya başlamıştır. 2004-2007 yıllarında Cennet Mahallesi dizisinde, 2012 2 Yaka Bir İsmail, 2013 Altındağlı, 2014 Seni Seviyorum Adamım(Sinema), 2015 Kalbim Ege’de Kaldı gibi bir çok projede rol almıştır.

1988 yılında evlendiği İlknur Özgenel ile 1995 yılında boşanmış ve 2005 yılında tekrar evlenmişlerdir. Hazal adında bir de kızları vardır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir