Çukur Selim Ölecek mi ? Diziden Ayrıldı mı ?

Burak 20 Şub 2018 Çukur  0

Çukur Dizisi Selim Ölecek mi ? Ömer Erkan Diziden Çıktı mı ?

Çukur dizisinde Selim , Medet tarafından vuruldu. Yeni bölümde Medet kötü b ir vaziyette kahvenin önüne gelir .Silayını yamaça doğru çevirir fakat Selim Yamaç’ı iterek kurşunun önüne kendini atar. Vurulan Selim ölecek mi ?

Son bölümde Vartolu ölünce Medet’in dünyası yıkılmıştır. Artık tek bir hayat amacı vardır Vartolu’nun vasiyetini yerine getirmek. Paşa’nın üzerine el bombası atarken yalanıp dayak yiyen Medet son olarak Yamaç’ı vurmaya çalışırken Selim vuruluyor. Yamaç Selim’i hızlıca hastaneye yetiştirir fakat durumu ciddidir.

Ayşe’de Selim’in yanından bir an olsun ayrılmaz. Karaca’da babası için dua ertmektedir. Bölüm’ün sonuna doğru Sena’nın abisi Emrah’da diziye dahil oluyor. Komiser Emrah Çukurda’ki tüm dengeleri değiştirecek . Özellikle Yamaç’ı çok ama çok uğraştıracak.

Merak edenler için söyleyelim Selim ölmeyecek. Bir süre hastanede kaldıktan sonra gözlerini açacak. Bir müddet daha Selim’in hainliklerine tanık olacağız. Zaten şu an oldukça önemli olan ve bir çok konunun merkezinde yer alan Selim karakterinin ölmesi çok erken olurdu.

Dizide Selim karakterine Ömer Erkan hayat veriyor. 1980 İzmir doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Trt ekranlarında sunuculuk yaparak başladığı kariyerine Kuzenlerim dizisi ile devam etmiştir. Hacivat Karagöz ve Yedi Kocalı Hürmüz filmlerinde yer alan oyuncu Son Osmanlı Yandım Ali filmindeki performansı ile büyük beğeni toplamıştır.

 

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?
Çukur Emir (Uğur Aslan) Kimdir? Dizideki Rolü Ne Olacak?
Tolga Sarıtaş Çukur Dizisinde! Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kimdir?
çukur 3. sezon
Çukur 3. Yeni Sezon Oyuncuları Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir