Çukur Komiser Emrah (Alperen Duymaz) Kimdir ?

Çukur Dizisi Komiser Emrah Kim ? Gerçek Adı Profili

Show Tv’nin reytinglerde ilk sırada yer alan dizilerinden Çukur’a yeni bir karakter daha katılıyor. Önceki bölümlerde Sena’nın bir abisi olduğu ortaya çıkmıştı. Fakat hayatta olup olmadığı veya nerede oldu ile ilgili bilgi verilmemişti. Bu hafta detaylar ortaya çıkacak ve diziye Komiser Emrah isimli yeni bir karakter dahil olacak. Sert ve korkusuz bir yapıda olan Komiser Emrah hem Çukur mahallesini hem de mafya alemindeki dengeleri etkileyecek. Komiser Emrah’ı canlandıracak isimse Alperen Duymaz oldu. Alperen Duymaz kimdir yakından tanıyalım. 

Çukur Komiser Emrah Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Başkent Ankara’da 1992 yılında dünyaya gelmiştir. 1.83 cm boyundaki yakışıklı oyuncu 73. kg dır. Konservatuarlı olan genç oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Müzik ile de yakından ilgili olan oyuncu tercihini oyunculuktan yana kullanarak bu alanda eğitim almaya karar vermiştir. Spor ile de arası oldukça iyidir ve uzun süre basketbol oynamıştır.

2015 yılında ekranlara gelen Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile ekranlara adım atmıştır. Daha sonra Acı Aşk dizisinde yer almıştır. Bu dizinin ardından kariyerine Bodrum Masalı isimli dizi ile devam etmiştir. Bu dizide Çukur dizisinde Sena’yı canlandıran Dilan Deniz Çiçek’in abisini oynamıştır. Aynı şekilde de Çukur dizisinde Sena’nın abisi Komiser Emrah’ı canlandıracaktır. Kendisi gibi oyuncu olan Burcu Özberk ile birliktelik yaşamaktadır.

 

 

dizibilgi google play

Çukur Komiser Emrah (Alperen Duymaz) Kimdir ? (3 Yorum)

  1. Cok guzel olmus.cok seviyorum alperen duymazi.ve eskiden bodrum masalinda senanin abisiydi simdi komser mukemmmellllllllllllll