Çukur Emmi Ölecek mi ? Çukur 8. bölüm Özeti .

Burak 09 Ara 2017 Çukur  0

Çukur dizisi Pazartesi günü 8. bölümü ile ekranlarda olacak. Dizi’de son bölümde Emmi’nin başına silah dayanmıştı ve silahın ateşlenmesi olay olmuştu. İdris Koçovalı’nın benim içi ölür müsünüz sorusu üzeri Emmi başına silahı dayadı ve ateşledi. Bu sahne akıllara doğal olarak Emmi Öldü’mü sorularını getirdi.

Emmi Çukur’da her nekadar önemli bir yere sahip olsa da tıpkı bir zamanlar Kurtlar Vadisinde olduğu gibi bu dizide de kimin ne zaman öleceği hiç belli değil. Her an her şey olabilir. Fakat biz Emmi’nin diziden şu anda ayrılacağını düşünmüyoruz. Peki Koçovalı neden benim için ölürmüşsünüz dedi ? dris’in bu sözleri söylemesinin nedeni Yamaç’ın Emmi ve Paşa’dan şüphelenmesi. Fakat işin aslı Selim’in kendi üzerindeki şüpheleri başka yöne çekme çabasıydı.

İdris muhtemelen olaydan sonradan haberi olması nedeniyle böyle bir sınama yapma ihtiyacı duymuştur. Tabi bu sahnenin bir rüya ya da düş olma ihtimalide var. Bu soruların cevabını ise ancak dizinin 8. bölümü yayınlandıktan sonra bulabiliriz. Sizce Emmi ölmüş olabilir mi sizlerde düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.

 

 

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?
Çukur Emir (Uğur Aslan) Kimdir? Dizideki Rolü Ne Olacak?
Tolga Sarıtaş Çukur Dizisinde! Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kimdir?
çukur 3. sezon
Çukur 3. Yeni Sezon Oyuncuları Kimler?

“Çukur Emmi Ölecek mi ? Çukur 8. bölüm Özeti .” üzerine 8 yorum

 1. Yılmaz dedi ki:

  Kötülere birşey olmaz dünyanın kuralı bu

 2. ibduy dedi ki:

  Cukurun emmisi olur mu hic

 3. defomelbar dedi ki:

  Bence olmeyecek…

 4. Nurdan dedi ki:

  Selimmmmm seni gördüğümde ümüğünü sıkıp boğazlayasım geliyor senii. Senin hainliğin ortaya çıkmasın diye sadık insanların canıyla oynuyorsun. Öl Selimm öll geberr karısı kızı kendi gibi hain bakalım daha ne işler açacaksınız. 😡 😡 😡 😡 😡

 5. seda dedi ki:

  emmi candır caannnn

 6. ipek dedi ki:

  harika paylaşımm emeğinize sağlık

 7. Zeynel dedi ki:

  Emminin gözü kara yapar mı yapar

 8. Osman dedi ki:

  Emmi ölmez emmi kraldır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.