Çukur Emmi Ölecek mi ? Çukur 8. bölüm Özeti .

Çukur dizisi Pazartesi günü 8. bölümü ile ekranlarda olacak. Dizi’de son bölümde Emmi’nin başına silah dayanmıştı ve silahın ateşlenmesi olay olmuştu. İdris Koçovalı’nın benim içi ölür müsünüz sorusu üzeri Emmi başına silahı dayadı ve ateşledi. Bu sahne akıllara doğal olarak Emmi Öldü’mü sorularını getirdi.

Emmi Çukur’da her nekadar önemli bir yere sahip olsa da tıpkı bir zamanlar Kurtlar Vadisinde olduğu gibi bu dizide de kimin ne zaman öleceği hiç belli değil. Her an her şey olabilir. Fakat biz Emmi’nin diziden şu anda ayrılacağını düşünmüyoruz. Peki Koçovalı neden benim için ölürmüşsünüz dedi ? dris’in bu sözleri söylemesinin nedeni Yamaç’ın Emmi ve Paşa’dan şüphelenmesi. Fakat işin aslı Selim’in kendi üzerindeki şüpheleri başka yöne çekme çabasıydı.

İdris muhtemelen olaydan sonradan haberi olması nedeniyle böyle bir sınama yapma ihtiyacı duymuştur. Tabi bu sahnenin bir rüya ya da düş olma ihtimalide var. Bu soruların cevabını ise ancak dizinin 8. bölümü yayınlandıktan sonra bulabiliriz. Sizce Emmi ölmüş olabilir mi sizlerde düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.

 

 

dizibilgi google play

Çukur Emmi Ölecek mi ? Çukur 8. bölüm Özeti . (8 Yorum)

  1. Selimmmmm seni gördüğümde ümüğünü sıkıp boğazlayasım geliyor senii. Senin hainliğin ortaya çıkmasın diye sadık insanların canıyla oynuyorsun. Öl Selimm öll geberr karısı kızı kendi gibi hain bakalım daha ne işler açacaksınız. 😡 😡 😡 😡 😡