Çukur Emir (Uğur Aslan) Kimdir? Dizideki Rolü Ne Olacak?

Burak 26 Şub 2020 Çukur  0

Show TV’nin ve pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Çukur dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgi odağı olan diziye yeni katılan isim Uğur Aslan oldu. Hepinizin merak ettiği Çukur dizisi Emir karakterini Uğur Aslan canlandıracak. 

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryo yazarlığını ise  Gökhan Horzum’un üstlendiği Çukur dizisinin bu sezonda da final yapmayacağını belirtmeden geçmek istemiyoruz. Büyük başarılara imza atan Ay Yapım yeni sezon için Show TV’den onayı aldı. Bu onay ardından oyuncu kadrosunu genişletmek isteyen yapım şirketi dizi sektöründe kendini kanıtlamış bir isim olan Uğur Aslan ile anlaştı. Peki Çukur Emir yani Uğur Aslan kimdir? Amacı nedir?

Uğur Aslan Kimdir? (Çukur Emir)

Çukur dizisi yeni bölümüyle beraber diziye katılan Uğur Aslan 1972 yılında Hatay’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fakültesi Tiyatro Bölümünü başarıyla tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Beşinci Boyut dizisinde yaşayan başarılı oyuncu kendini burada kanıtlamış sonrasında bir çok yapımda yer almıştır. Karadayı dizisinde gösterdiği performans ile adından söz ettirmiştir. Son olarak ATV ekranlarında devam eden Kuruluş Osman dizisinde Nizameddin karakterine hayat vermiştir. Uğur Aslan Boyu 1.78cm, Burcu Kova, Kilosu 74, Eşi Sema Ergenekon, İnstagram Adresi: @uguraslanofficial ‘dır.

Çukur Emir Karakterinin Amacı Nedir?

Çukur dizisinde ortalığı karıtırmayı başaran Çağatay resmen Koçovalı ailesiyle Çukur mahallesinin irtibatını kesmeyi başarmıştı. Çukura uyuşturucu girmesini sağlayan Çağatay adım adım hedefine ulaşıyordu ta ki Yamaç geri dönene kadar.. Emir karakterinin babası İdris Koçovalı’nın yerini doldurmayı hedefleyen Yamaç’a yardımcı olacağını, Çağatay’ın karşısına dikileceğini söyleyebiliyoruz. Senarist izleyicinin yeni bir düşman mı geliyor? düşüncesinin tersine sorunları çözümleyecek bir karakter olacak.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.