Çukur Efsun Karakteri Kimdir? Kim Oynayacak? Hazal Subaşı Çukur’a mı Katılıyor?

Burak 21 Ağu 2019 Çukur  0

Çukur Dizisinin Efsun Karakterini Kim Canlandıracak?

Hazal Subaşı ile anlaşma sağlandığına yönelik herhangi bir bilgi yok. Görüşmelerin devam ettiği bilgisi var…

2019-2020 yeni sezon dizilerin başlamasına az bir zaman kala diziler oyuncu kadrolarında yaptıkları değişiklikle gündeme geliyor. Onlardan birisi de Çukur dizisi.

Çukur 3. sezona merhaba diyecek ve dizide Efsun karakteri de olacak. Peki Efsun karakterini kim canlandıracak?

Hazal Subaşı Çukur Dizisine mi Dahil Oldu?

Sena karakterinin diziden ayrılması ile Dilan Çiçek Deniz’in yerini doldurmak üzere bir oyuncu arayışında olan dizi ekibi Adını Sen Koy Dizisi ile adını duyuran ve o diziden sonra bir çok dizide rol alan ama istediği başarıyı, Adını Sen Koy dizisinde ki kadar sağlayamayan Hazal Subaşı nın Efsun olması için Hazal Subaşı ile görüşüldüğü iddiaları bir süredir konuşulmakta…

Hazal Subaşı ise Adını Sen Koy’dan sonra üst üste yaşadığı dizi şanssızlıklarını şimdi yeni bir teklif ile üzerinden atmak, yeniden kariyerinde yükselişe geçmek için fırsat yakaladı. Şayet oyuncu Çukur dizisinin kadrosuna katılabilir ise bu kariyeri açısından çok olumlu olacaktır.

Hem usta isimlerle bir arada rol alma fırsatı edinecek, hem de çok izlenen bir yapımla birlikte adını daha da çok duyuracak.

Adını Sen Koy fırtınasından sonra Hazal Subaşı’ndan kaynaklanmayan nedenlerle büyük bir çıkış yapması şu ana kadar mümkün olmamıştı.

Ancak Çukur dizisinin 3. sezonuyla birlikte Hazal Subaşı da hayatının en önemli fırsatlarından birisine kavuşabilir.

Subaşı’nın hayranları da heyecanla gelecek yeni gelişmeleri bekliyor.

Adını Sen Koy dizisinde Zehra karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hazal Subaşı, bu karakter sayesinde geniş kitleler tarafından tanındı.

Naifliği, güzelliği, zarafeti ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, Adını Sen Koy’un başarısının ardından en gözde kadın oyuncuların arasına adını yazdırmak üzere yeni projelere yelken açtı.

Önceki sezon diziden ayrılan Hazal Subaşı, Bir Umut Yeter isimli dizide Elif karakterine hayat verdi. Oyuncu oldukça başarılı performans sergilese de dizi kısa süreli oldu.

Ancak oyuncu 2019 yılında Halka dizisinde Bahar karakteri ile yeniden iyi bir şans yakaladı. Başarılı da oldu… Ancak Halka dizisi de sadece 19 bölüm sürebildi.

Bakalım Çukur’un Efsun’u Hazal Subaşı olacak mı?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.