Çukur Doktor Aylin (Emel Dede) Kimdir?

Show Tv ekranlarında bu sezona fırtına gibi giren çukur dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Dizi her hafta sürprizlerle izleyici şaşırtmayı başarırken diğer yandan kadrosuna da yeni isimler katmayı sürdürüyor. Son olarak diziye Doktor Aylin karakterine hayat vermek üzere Emel Dede dahil oldu

Çukur dizisinin son yayınlanan bölümünde Karaca Kumarhane saldırısında Celasun!u kurtarmak üzere düşmanları yanıltmayı başarmış fakat yediği kurşun la karnından yaralanmıştı. Daha sonra Celasun Karaca’yı hastaneye kaldırmış ve burada Doktor Aylin ile konuşmuştu. Peki Celasun’un konuştuğu Doktor Aylin kimdir ?

Çukur Doktor Aylin (Emel Dede) Kim ? Kaç Yaşında , Boyu , Sevgilisi .

1989 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda ve 52 kg dir. Oyunculuk eğitimini Vahide Gördüm’ün oyunculuk okulu olan 35.5  sanat atölyesinde tamamlamıştır.  Ekranlarda ilk olarak öyle bir geçer zamanki dizi ile tanışmıştır. Daha sonra Aşkın Bedeli Emanet 32 saat gibi projelerde de yer almıştır. Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide Leyla karakteri ile  beğeni toplamıştır. İsimsizler dizisindeki Berrin karakterini başarılı şekilde canlandıran oyuncu dizinin final yapmasının ardından Çukur dizisinde görülen oyuncunun kaç bölüm oynayacağı ve Çukur’da kalıcı olup olmadığı ile ilgili bir bilgi henüz yok.

Emel Dede Röportaj :

dizibilgi google play

Çukur Doktor Aylin (Emel Dede) Kimdir? (4 Yorum)