Çukur dizisinin 49. bölümü neden yayınlanmadı. Ne zaman yayınlanacak? Dizinin yeni bölümü ne zaman?

Çukur dizisinin 49. bölümü neden yayınlanmadı.Ne zaman yayınlanacak?Dizinin yeni bölümü ne zaman?  

Show TV nin dev projeleri arasında kendini gösteren ve her hafta rakiplerine fark atan Çukur dizisinin 49.bölümü neden yayınlanmadı? Yayınlandığı ilk günden beri büyük rağbet gören Çukur dizisi Show TV yayın akışında yer almamıştır. Peki, bu efsane dizi Çukurun yeni bölümü ne zaman ve hangi tarihte yayınlanacak?

Show TV ekranlarında bir çok takipçisi olan, seyircinin ilgi odağı haline gelen ve  tüm dikkatleri üzerinde çeken dizisi  Çukurun 49. bölümünün ne zaman yayınlanacağı  sevenleri tarafından merek ediliyor. Önceki hafta hafızalarımıza derin bir iz bırakan sahnelerin yaşandığı Çukurun  49. bölümü neden yok? Peki yeni bölüm hangi tarihte yayınlanacak? İşte, merak edilen bu sorulara dair en son gelişmeler ve cavaplar…

ÇUKUR DİZİSİNİN 49. BÖLÜMÜ NEDEN YAYINLANMADI YENİ BÖLÜM  HANGİ TARİHTE YAYINLANACAK?  

Her bölümü soluk soluğa izlenen diziyi dört gözle bekleyen takipçileri  yeni bölümün ne zaman ve hangi tarihte yayınlanacağını merakla bekliyor. Çukur dizisinin yeni bölümü yılbaşı tatili ve bütün dizilerin reklam anlaşmaları nedeniyle 3 hafta süresince yayın yapamayacak olması nedeniyle ekranlarda yer almayacak. Ayrıca kesin olmamakla birlikte yeni bölümün 21 Ocak 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

dizibilgi google play