Çukur Dizisi Karakuzular Kimdir ? Karakuzular’ın Sembolünün Anlamı Nedir ?

Burak 18 Ağu 2018 Çukur  0

Çukur Dizisi Karakuzular Kimdir ? Karakuzular’ın Sembolünün Anlamı Nedir ?

Geçen sezonun en flash dizilerinden biri olan Çukur’da sezonbaşı her şey iyi başlamış fakat sezon sonuna doğru reytinglerde ciddi bir düşüş yaşanmıştı. Bu nedenle kolları sıvayan Ay Yapım dizinin senaryosu ve oyuncu kadrosunda radikal değişiklikler yapmaya karar verdi. Vartolu ile Koçovalılar arasında yaşanan savaşa yeni bir taraf dahil oldu. Karakuzular’ın gelişi ile adeta katliam yaşandı.

Çukur Karakuzular Kim ?

Sembolleri ile dikkat çeken Çukur dizisinde Karakuzular’ın da kendilerine has sembolleri dikkatlerden kaçmadı. Yüzüklerindeki ilginç sembolle dikkat çeken Karakuzular  , Koçovalılar’ı ortadan kaldırarak Çukur’u ele geçirmek niyetindedirler. Tamamen para ve güce tapan bu aile amaçlarına ulaşmak için polis dahil yollarına çıkan her engeli kaldırmakta tereddüt etmemektedirler.

Çukur Krakuzular’ın Sembolünün Anlamı Nedir ?

Çukur dizisinde bilindiği gibi İdris öldü. Bu nedenle yeni bir lider gerekecek. Karakuzular’ın yüzüklerindeki sembol ise oldukça ilginç. Koçovalıların simgesinde iki ok ortasında üç nokta vardı. Yeni yüzükte ise sadece oklar var ve noktalar yok olmuş. Buradan Çukur’da hakimiyet sürenleri temsil eden üç noktanın Karakuzular tarafından silineceği anlamına geliyor. Öte yandan setten gelen haberlere göre Çukur dizisi için bir çok araba kiralama siparişi verildi. Karakuzular büyük ihtimalle uzun konvoylar halinde gezen bir aile olacak.

Çukur Karakuzular’ı Canlandıran Oyuncular

Kesin olmamakla birlikte çok yüksek ihtimalle Karakuzular2ın en önemli figürlerinden olan Mahsun’a başarılı oyuncu Berkay Ateş hayat verecek. Öte yandan Karakuzular Çeto’yu ise Erkan Avcı canlandıracak. Murat Bölücek’de Karakuzular’dan bir karaktere can verecek.

Karakuzular’a karşı Yamaç ve Vartolu güçlerini birleştirecek. Bunun yanı sıra Akın ve Cumali isimli karakterler de yeni sezonda Çukur dizisinde olacak. Karakuzular ve Koçovalılar arasındaki bu savaş acaba nasıl cereyan edecek ve bu savaştan kim galip çıkacak ?. Ben Ay Yapım’ın diziye bu müdahalesini oldukça başarılı buldum. Seyirciyi şimdiden meraklandırmayı başardılar. Çukur dizisinin bu sezonda erken final yapacağını düşünmüyorum. Fakat sezon sonu reytingleri yine istenilen seviyede olmazsa maliyeti yüksek olan bu dizinin 3. sezonu görme ihtimali oldukça düşük.

 

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?
Çukur Emir (Uğur Aslan) Kimdir? Dizideki Rolü Ne Olacak?
Tolga Sarıtaş Çukur Dizisinde! Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kimdir?
çukur 3. sezon
Çukur 3. Yeni Sezon Oyuncuları Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.