Çukur Dizi Müzikleri 3. Sezon Kim Yapacak? Mero Kimdir?

Burak 29 Tem 2019 Çukur  0

Show TV’de Eylül ayında 3. sezonuna başlayacak olan Çukur dizisinin 3. Sezon Müziklerini MERO yapacak.

Çukur’un 3. Sezonunun başlaması için geri sayım başladı. Senaryo ekibi harıl harıl çalışıyor. Yapım şirketi olan Ay Yapım ise yeni sezona iddialı görüşmelerde bulunuyor. 26 Ağustosta “kayıt” diyecek olan diziye yeni oyuncular da katılacak. Çok farklı ve aksiyonu bol bir sezon izleyiciyi beklerken son dönemde YouTube trend listelerinden düşmeyen MERO bomba bir şarkıyla Çukur’un yeni sezonunda yer alacak… Önümüzdeki günlerde çıkaracağı Almanca şarkının Türkçe halini Çukur dizisi için hazırlayacak olan Mero bu görüşmeden oldukça memnun görünüyor. Geçtiğimiz gün instagram hikayesinde de Ay Yapım’ı paylaşan Mero bu sezon Çukur dizisiyle birlikte Türkiye gündemine oturmaya devam edeceğe benziyor.

Ay Yapım Çukur’un 3. sezonu için MERO’ya teklif götürdü ve kabul edildiği konuşuluyor. Ekranda bir fenomen haline gelen Çukur dizisinin müziklerine Toygar Işıklı imza atıyor. Aynı zamanda dizide dikkat çeken müziklerde Gazapizm ve Eypio’nun da imzası vardı.

MERO KİMDİR?

Gerçek ismi Enes Meral olan 19 yaşındaki Rapçi, aslen Adanalı. Almanya’da yaşayan ve müzik camiasında MERO olarak tanınan Rapçi, yaptığı şarkılarla dünya müzik listelerine de girmişti

MERO’nun daha önce Çukur dizisini hayranlıkla izlediğini söylemesi de dikkat çekmişti.

Ünlü Rapçi, Geçtiğimiz gün Instagram hikayesinde de Ay Yapım’ı paylaştı. MERO bu sezon Çukur dizisiyle birlikte Türkiye gündemine oturmaya devam edecek.

Son dönemde YouTube trend listelerinden düşmeyen MERO bomba bir şarkıyla Çukur’un yeni sezonunda yer alacak.

 

çukur müzikleri – 3.sezon – jenerik – dizi müziği – remix – piyano – versiyon

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.