Çukur 7 Mayıs Var mı Yok mu ? Çukur 7 Mayıs Fragmanı Neden Yayınlanmadı ?

Burak 01 May 2018 Çukur  0

Çukur 7 Mayısta Yayınlanacak mı ? 28. Bölüm Fragman Neden Çıkmadı ?

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen dizlerinden biri olan Çukur her bölümü ile büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin her hafta yayınlanan bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanıyor ve gelecek bölüm ile ilgili tanıtım yapılıyordu. Fakat 30 Nisan akşamı yayınlanan bölümün ardından 28. Bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Bu durum dizinin izleyicileri arasında merak uyandırdı. Dizinin takipçileri 7 Mayıs Pazartesi Çukur var mı ? 28. bölüm yayınlanacak mı ? soruları sorulmaya başladı. Bu konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Fakat elimize ulaşan resmi olamayan bilgiler mevcut. Merak edenler için paylaşalım.

Çukur 7 Mayıs’ta Yayınlanacak mı ?

Gelen bilgilere göre Çukur bu hafta ekranlarda olmayacak. Dizinin çekim yoğunlupu nedeniyle 1 hafta ara verme kararı aldığı konuşuluyor. Bu nedenle yeni bölüm 7 Mayıs yerine 14 Mayısta ekranalara gelebilir. Dizinin bu şekilde ramazan ayına girilmeden önce bir haftalık zaman kazanarak zor olan ramazan çekimlerinde yoğunluğu azaltmayı planladığı düşünülüyor.

Fakat bu durum değişebilir. Çünkü Pazartesi günleri oldukça ciddi bir rekabet söz konusu. Özellikle Söz dizisi ile büyük bir rekabet içinde olan Çukur dizisi vereceği bu ara sonrası izleyici kaybı yaşayabilir. Söz dizisi yeni fragmanını yayınladı ve 7 mayıs akşamı ekranlarda olacak. Bu nedenle yapım ekibi bu karardan vazgeçerek dizinin 7 Mayıs’ta ekranlarda olması kararı alabilir.

7 Mayıs fragmanı yayınlanmadan dizi ekranlara gelmeyecektir. Konu ile ilgili resmi bir açıklama geldiğinde ya da fragman yayınlandığında sizlerle paylaşacağız. Dizi ile ilgili herhangi bir final söylentisinin olmadığını ve reytinglerde sıkıntı yaşanmadığını söyleyebiliriz. Konu ile ilgili sizlerde yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın….

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? 20 Nisan 2020 Var mı?
Çukur Emir (Uğur Aslan) Kimdir? Dizideki Rolü Ne Olacak?
Tolga Sarıtaş Çukur Dizisinde! Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kimdir?
çukur 3. sezon
Çukur 3. Yeni Sezon Oyuncuları Kimler?

“Çukur 7 Mayıs Var mı Yok mu ? Çukur 7 Mayıs Fragmanı Neden Yayınlanmadı ?” üzerine 1 yorum

  1. duygu dedi ki:

    Hayir boyle birsey olamaz…lutfen olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.