Çukur 2. Bölüm Özeti 30 Ekim Fragmanı

Çukur 2. bölüm 2 fragmanı yayınlandı.

Mahalleye yıllar sonra geri dönen Yamaç yeni bir döneme başlar. Ağabeyinin öldüğünü babasının ise hastanede olduğunu öğrenmesi omuzlarına çok daha fazla yük bindirecektir. Çukur da ise intikam çanları çalmaya başlamıştır bile. Vartolu ve adamları ile Çukur mahallesi arasındaki savaş artık resmen başlamıştır.

Mahallede bunlar yaşanırken Yamaç ise bir taraftan Sena’yı düşünmeye devam etmektedir. Sevgilisinin izini bir türlü bulamayan Sena ise İzmir’e ailesinin yanına dönmek zorunda kalır. Ancak bu ayrılık uzun sürmeyecek ve ikili büyük tehlikeler altında tekrar bir araya geleceklerdir.

 

Çukur 2. bölüm 2. tanıtım videosu !

 

 

Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusuyla SHOW TV nin iddaalı dizisi  Çukur da yeni gelişme. Dizinin  2. bölümünden ilk görüntüler (sneak peak) yayınlandı.

23 Ekim Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisi beklendiği gibi büyük ses getirdi. Dizi ayrıca sosyal medyayıda salladı ve Twitter da TT listesinde 1. sıraya yerleşti. Ay Yapımın yapımcılığını üstlendiği Çukur un 2. bölümü 30 Ekim Pazartesi akşamı SHOW TV ekranında olacak.

 

Gökhan Horzumun senaryosunu üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. Suç gerilim tarzındaki dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi oyuncular bulunurken usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan savaş da eşlik ediyor.

Çukur 2. bölüm Sneak Peak

dizibilgi google play

Çukur 2. Bölüm Özeti 30 Ekim Fragmanı (1 Yorum)