Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?

Burak 11 Ağu 2018 Çok Tatlı  0

Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Ne Zaman Final Yapacak ?

Çok Tatlı dizisi 4 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamıştı. Fakat dizi reytinglerde büyük bit hayal kırıklığına uğradı ve sadece 1.4 reyting puanına ulaşabildi. Kanal D yönetimi de hemen duruma el koyarak diziyi Cumartesi günü saat 22:45 e kaydırdı. Dizi zaten kış sezonunda Pt 2 de ya da gündüz kuşağında yer alacaktı. Porgram sadece yaz ayları için Prime Time da yayınlanacak ve dizinin tanıtımı yapılacaktı. Fakat reytingler beklenenin çok altında olduğu için bu senaryo gerçekleşmedi.

Sosyal medyadaprogram ile ilgili yorumlara bakıldığında da program sunucusu Buse Varol’un sunuculuğuda oldukça eleştiri almış durumda. Programın izleyicileri ister istemez Buse Varol’u Çocuktan Al Haberi programının sunucusu Evrim Akın ile kıyasladılar ve Evrim Akın’ın çocuklarla ilşkisi ve prgramın genelindeki eğlencli tavrını Buse Varol’da bulamadılar. Bakalım ilerleyen dönemlerde Buse Varol’un performansında iyileşme görülecek mi ? Zira bu performansı yeteli görünmüyor.

Çok Tatlı programının konsepti Amerika’da yayınlanan What Would Your Kid programından uyarlandı. Program dünya genelinde bir çok ülkede gündüz kuşağı programı olarak yer aldı. Ülkemizde ise önceki çocuk programlarının başarısından sonra yaz ayları için Prime Time programı oalrak düşünüldü fakat bunun yanlış olduğu ilk bölümdeki reyting sonuçları ile ortaya çıkmış oldu. Ayrıca programdaki etapların birbirine çok benzer olması da seyirciler tarafından çokça eleştiri almış durumda.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.