Çocuktan Al Haberi Ebrar Hangi Dizide Oynayacak

Vecihi Hürkuş’un ilginç hayat hikayesinin  beyaz perde de anlatılacağı Vecihi Hürkuş filmi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Ödüllü yönetmen  Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini üstleneceği Vecihi Hürkuş filminin yapımcısı ise Eğri Kapı Prodüksiyon oldu. Vecihi Hürkuş filminin senaryosunu ise ünlü  Senarist Savaş Korkmaz yazacak.

Vecihi Hürkuş filminde her ayrıntı dikkatlice düşünülecek zira tarihi film çekmenin de zor yanı budur; ayrıca Vecihi Hürkuş filminin oyuncu kadrosunda Hilmi Cem ve Gizem Karaca gibi dev isimler yer alacak. Şuanda Vecihi Hürkuş filminin cast ve oyuncu seçimi çalışmaları devam etmektedir. Dizi ile çalışmalar sürerken yeni oyuncular da birer birer diziye dahil olmaya başladı. 

Diziye herkesin gönlünde taht kuran ve izlenme rekorları kıran Çocuktan Al Haberi isimli çocuk programından tanıdığımız Ebrar Alya Demirbilek dahil oldu.

Vecihi Hürkuş Ebrar Alya Demirbilek Kimdir ?

30 eylül 2014’de dünyaya gelen Ebrar Alya Demirbilek 3 yaşındadır. Annesi daha 3 aylıkken onu bir ajansa kaydettirmiş ve 3 aylıkken bebek olarak dizilerde izleyicisi karşısına çıkmıştır. Çocuktan Al Haberi isimli çocuk programından sonra tüm Türkiye’nin dikkatini çeken Ebrar’ın asıl ünlü olması annesinin videolarını İnternete koyması ile başlamıştır. İnternette bir anda yapımcıların dikkatini çekmiş ve videolarını binlerce kişi izlenmiştir.

 

dizibilgi google play

Çocuktan Al Haberi Ebrar Hangi Dizide Oynayacak (2 Yorum)