Çocuktan Al Haberi Çitos Efe Kimdir? (Çocuktan Al Haberi Şişman Çocuk)

Burak 15 Tem 2017 Haberler  0

Çocuktan Al Haberi’ne harika bir transfer daha geldi. Daha önce Bez Bebek Ebrar ve diğer başarılı ve komik çocukları ile sosyal medyayı sallamayı başaran Çocuktan Al Haberi programını bir sosyal medya fenomeni daha dahil oldu. Sosyal medyada Çitos Efe olarak bilinen ve binlerce takipçisi olan Erzurumlu Palandökenli Efe Çocuktan Al Haberi programının kadrosuna dahil oldu.

16 temmuz pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Evrim Akın’ın sunduğu  Çocuktan Al Haberi programında Çitos Efe’de dahil olacak ve Ünlüleri yarıştığı Çocuktan Al Haberi Ünlüler’de herkesi kırıp geçirecek.

Çitos Efe’nin nasıl sosyal medya fenomeni olmayı başardığına gelecek olursak; Kıvırcık saçları ve dansları ile birlikte şarkıları ve sempatik harekerleri ile bir anda Youtube’de binlerce takipçiye ulaşmıştı. Son olarak dünyaca ünlü yıldız Sofia Vergaranın da Çitos Efe’nin fanı olması ile  tüm dikkatler Çitos Efe’nin üzerine çekilmişti. “Hele Benim Güzelliğime Bakın” danası ve Çek Tulumbayı şarkısı sosyal medyada çok sevilmişti.

Erzurumlu Çitos Efe son olarak Ramazan Bayramında damat oyunu videosu çekmiş ve bir anda en çok izlenen videolar arasına girmeyi başarmıştı. Her ne kadar Çitos Efe Sosyal medyayı takip edenler tarafından çok tanınsa da televizyon alemine oldukça uzaktı. Çocuktan Al Haberi

Çitos Efe Kimdir?

Gerçek adı Muhammed Efe Koçyiğit’tir. 2011 yılında dünyaya gelen  Muhammed Efe Koçyiğit 6 yaşındadır. Ayran Çorbası, yoğurt çorbası tavuk pilav ve dolma Çitos Efe’nin ne çok sevdiği yiyeceklerdir. Kilolu olmasına rağmen Çitos Efe futbol oynamayı ve spor yapmayı çok seviyor.

Çitos Efe Kimdir Videosu

Çitos Efe Çek Tulumbayı Çek Çek

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Çocuktan Al Haberi Çitos Efe Kimdir? (Çocuktan Al Haberi Şişman Çocuk)” üzerine 3 yorum

  1. Mine dedi ki:

    Masallah rabbim bağışlasin çok tatlı yaa tombis tombis yanaklarını yerim ben

  2. Oya dedi ki:

    Ay balim yerim isiririm oo yanaklalirin kirpiklere kiyamam canim benim mashallah Efe Dadakda cok tatli ya…..Ay canlarim

  3. Zor Aşk dedi ki:

    Aýýý ýerim ýa canım ya çok tatlı tombişim ýerim seni efe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.