Çocuktan Al Haberi Çitos Efe İçin Hangi Karar Çıktı ?

Burak 11 Eyl 2017 Haberler  0

Çocuk istismarını önlemek için harekete geçen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı gelen şikayetler üzerine içinde çocukların olduğu programları mercek altına almıştı. Bu günlerde çok popüler olan Çocuktan Al Haberi isimli programda herkesin ilgisini çeken Çitos Efe lakaplı Efe Koçyiğit bu kapsamda değerlendirilerek ailesine uyarıda bulunuldu.

Çitos Efe’nin sürekli yemeklerden bahsetmesi, sürekli bir şeyler yemesi ve bu şekilde dans ettirilmesi başlatılan kampanya dahilinde çocuk istismarı üzerine bir çok şikayet aldı. Gelen şikayetler üzerine harekete geçen bakanlık bir kurul oluşturarak reklam, dizi ve programlarda geçen çocukların aileleri ile görüşüp onlara psikolojik destek verecek. Aynı zamanda ekonomik olarak sömürülmelerin önüne geçilecek.

Olayla ilgi Çitos Efe’nin babasıyla da görüşülmüş. Baba Şahin Koçyiğit ise çocuklarının sağlıklarıyla yakından ilgilendiklerini belirtirken şu ifadeleri kullandı; “Aile Bakanlığı’nın bizimle ilgili bu girişimini gereksiz buluyoruz. Çünkü biz çocuğuyla çok ilgilenen bir aileyiz. Hem psikolojisini, hem fiziksel sağlığını kontrol altında tutmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bakanlık asıl sokakta zorla dilendirilen çocuklarla ilgilense daha mutlu oluruz, hatta destekleriz. Ama tabii ki bilmediğimiz bir nokta varsa da görüşürüz. Erzurum’a döndükten sonra bakanlıktan uzmanlarla görüşeceğiz. Eksik kaldığımız yerler varsa tamamlarız.”

Efe Koçyiğit Yemek Videosu

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Çocuktan Al Haberi Çitos Efe İçin Hangi Karar Çıktı ?” üzerine 1 yorum

  1. Rzali dedi ki:

    bu cocuk cok komik ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir