Çocuklar Duymasın Yeni Havuç (Baran Erdoğan) Kimdir ?

Burak 22 Şub 2018 Çocuklar Duymasın  0

Çocuklar Duymasın Yeni Emre ( Havuç ) Kimdir ?

Ekranların uzun soluklu dizisi çocuklar duymasın bu sezon yeni bölümleriyle tekrar ekranlara döndü. Bir dönem kötü giden reytingler sonrası final tehlikesiyle karşı karşıya kalan dizi ufak değişiklikler sonrası toparlamayı başardı. Yeni sezonda Furkan Kızılay’ın diziye dönmek istememesi nedeniyle dizi havuçsuz olarak başlamıştı. Fakat havuç olmadan dizide bir eksiklik olduğuda açık.

Bunun bilincinde olan yapım ekibi Furkan Kızılay’a yeni bir teklif daha önerdi fakat yine olumsuz cevap aldı. Hal böyle olunca diziye havuç karakterini canlandıracak yeni bir isim bulundu. Baran Erdoğan yeni Çocuklar Duymasın’da Emre karakterini canlandıracak.

Baran Erdoğan Kimdir ?

1986 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Müjdat gezen Sanat Merkezinden mezun olan oyuncu 2010 yılında yayınlanan Yahşi Cazibe dizisi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kanıt dizisinde boy göstermiştir. Ay sene yayınlanan ve başrollerinde Şafak Sezer Oya Başar Elvin Levinler gibi isimlerin olduğu Alemin Kralı dizisinde yer almıştır daha sonra  2014 yılında ekranlara gelen Hayat Yolunda adlı dizi ile kariyerine devam etmiştir. Piyasadan Büyük Alacağımız Var ve Kocan Kadar Konuş : Diriliş isimli sinema filmleri ile beyaz perde de boy göstermiştir.

 

Yeni Çocuklar Duymasın Tüm Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayın:

Çocuklar Duymasın Dizisi Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Başlayacak?
Çocuklar Duymasın Dizisinin Günü Değişti. Ne Zaman Yayınlanacak?
Çocuklar Duymasın Ufuk Meriç Kimdir?
Çocuklar Duymasın Doğa Konakoğlu Kimdir?

“Çocuklar Duymasın Yeni Havuç (Baran Erdoğan) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Uzun suren dizilerde baska oyuncu geldimi olmuyor. Bence havucsuz devam etmeliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.