Çocuklar Duymasın Vatan Şaşmaz’ın (Engin) Yerine Kim Geldi ?

Burak 21 Eyl 2017 Çocuklar Duymasın  0

Çocuklar Duymasın dizisinde belki de en zor sorulardan biri de budur elbet. Vatan Şaşmaz’ın yerine kadroya kim dahil oldu. Yazıyı yazarken bile tüylerim diken diken olmakta. Ancak bize de bu konuları aydınlatmak düşüyor elbet. Yıllar önce yayınlanmaya başladığında Türk Halkı bağrına basmıştı  bütün oyuncularını.

Hatırlarım dizi başladığında hiç ses çıkarmadan izlerdik onları. Taş Fırın Haluk ve Meltem’in tatlı atışmaları ve sonrasında MUTFAK demeleri bir çok kişinin hafızalarındaki yerini koruyor. Bir de Hüseyin’in ÇAYLARRRR demesi. Sonra Meltem’in babasının belediye başkanı adayı olup kampanyalar yapması.. Engin’in patronu ile konuşmaları, saymakla bitmez.

Aradan geçen yılların ardından Kanal D yine eski kadroyu bir araya getirerek devam kararı alarak herkesi sevindirmişti. Tabiki Engin de bu kadronun vazgeçilmezlerindendi. Dizi devam ederken Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberi ile yıkıldı Türkiye. Halbuki Vatan, seyircilerden yıllar geçmiş ama Engin aynı duruyor iltifatlarına mazhar olmuştu. Ancak kader bu Takdir-i İlahi Vatan Şaşmaz 43 yaşında hayata gözlerini yumdu. 

Onun ölümü ülkeyi yasa soktu. Hakkında bir çok yazılar yazıldı. Cinayete kurban gitmesi daha fazla canımızın yanmasına sebeb oldu. Çocuklar Duymasın ekibi de daha fazla üzülmüştür eminim. Çünkü beraber vakit geçirdikeri kişi bir anda ölmüştü.. Dizide onun yerini dolduracak birisi mi yoksa başka bir senaryo mu olacaktı. Bu soruların cevabı bugün belli oldu. Cevabı sosyal medya hesabından Tamer Karadağlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Vatan Şaşmaz’ın yerine kimse gelmeyecek. Engin başka bir şehre gidecek. Engin’i de kaybettik” ifadelerini kullandı. 

Vatan Şaşmaz’a bu vesileyle bir kere daha Allah’tan Rahmet. tüm sevenlerine sabrı- Cemil niyaz ederim……..

Çocuklar Duymasın 9. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın Dizisi Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Başlayacak?
Çocuklar Duymasın Dizisinin Günü Değişti. Ne Zaman Yayınlanacak?
Çocuklar Duymasın Ufuk Meriç Kimdir?
Çocuklar Duymasın Doğa Konakoğlu Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.