Çocuklar Duymasın Ufuk Meriç Kimdir?

Burak 07 Oca 2019 Çocuklar Duymasın  0

İlk bölümü 16 Ocak 2002’de TGRT’de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi yıllar içerisinde çok kanal değiştirse, oyuncuları da değişse, hala yayın hayatına devam etmekte.

Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Günenç Kanert ve Volkan Severcan’ın paylaştıkları dizinin yapımcısı Birol Güven.

Yapımcı Birol Güven, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Doğa Konakoğlu ve Ufuk Meriç’in artık Çocuklar Duymasın’da olacağını duyurdu.

Ufuk Meriç

Ufuk Meriç Kimdir?

6 Ekim 1986 doğumludur. ilk okulu ve lise yi istanbul da bitirdi. Lise eğitiminin ardından oyunculuk üzerine Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi aldı ve BASAD – Bakırköylü Sanatçılar Derneği’nde de eğitim almıştır.

İstanbul Büyükçekmece Belediye Tiyatrosunda oyunculuk ve yönetmenlik yapmaktadır. Çok iyi Tarkan taklidi yapmaktadır.
BGH Büyük Çekmece Güldür Herkesi Tiyatro Gurubunda Oyuncudur. Apaçi Dansı ile grup olarak ünlenmişlerdir.

Ufuk Meriç

Ufuk Meriç’in Yer Aldığı Bazı Projeler ;

Abdullah Oğuz’un yönettiği O Şimdi Mahkum filminde rol aldı. Ruffles, Goodyear, Coco Cola reklamlarında oynadı. KANAL D de yayınlanan Bütün Çocuklarım (22. bölüm boyunca rol aldı. ) STAR TV de yayınlanan KAYIT DIŞI Emre karakteri ile seyirci karşısına çıktı.

STAR TV de Şifre, KANAL D de Arka Sokaklar (20. BÖLÜM) ATV de Avrupa Yakası sezon finalinde rol aldı. KANAL D de yayınlanan GECE GÜNDÜZ (4. bölüm ve 20. bölümlerde rol aldı. STAR TV de Gece Kondu 2. bölümde konuk oyuncu oldu.

KANAL D de yayınlanan KANIT da bölüm oyuncusu olarak yer aldı. TRT 1 de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde Almancı abiyi canlandırdı. Çanakkale Destanı Belgeselinde yer aldı.

Aşağıda siz değerli ziyaretçilerimiz için Ufuk Ercan’ın bugüne kadar katıldığı ve yer aldığı programların olduğu videoyu ekliyoruz iyi seyirler.

Ufuk Meriç’in Katıldığı programlar

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.