Çocuklar Duymasın Sertaç (Kalust Şalcıoğlu) Kimdir ?

Çocuklar Duymasın Dizisi Sertaç Kimdir ?

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Çocuklar Duymasın yeni formatıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Kötü giden reytinglerin ardından ara veren ve final yapmanın eşeğine gelen dizi format değişikliğinin ardından yükselişe geçmeyi başardı. Dizi diğer taraftan oyuncu kadrosunu da güncellemeye devam ediyor. Diziye son olarak Sertaç karakterine hayat vermek üzere Kalust Şalcıoğlu dahil oldu.

Dizide Tuna’nın eski karısı Özlem ve sevgilisi Sertaç  diziye dahil olacak. Özlem yeni bir sevgilisi olduğunu ve onu tanıştırmak istediğini söyleyerek Sertaç’ı getirecek. Bu durum Özlem ve Tuna arasında gerginliğe neden olacak. Merak edenler için Çocuklar Duymasın Sertaç karakterine hayat veren Kalust Şalcıoğlu kimdir yakından tanıyalım.

Çocuklar Duymasın Sertaç Kim ? Yaşı Boyu Kilosu

Ermeni asıllı olan Kalust Şalcıoğlu din değiştirerek islam dinini seçmiştir. Müslüman olduktan sonra milyonlarca dolar kazandığı gece klüplerinin tamamını kapatmıştır. Tiyatro ile ilgilenen Şalcıoğlu ayrıca yemek yazarlığı ve Formula 1 yazarlığı yapmaktadır. Asıl mesleği inşaat mühendisliğidir.

 

dizibilgi google play

Çocuklar Duymasın Sertaç (Kalust Şalcıoğlu) Kimdir ? (1 Yorum)

  1. Kalust’un özelliklerinden biri de evli cocuklu kadinlara falan sarkintilik yapmak. Ozgecmisine ekleyin bu ozelligini.