Çocuklar Duymasın Havuç’un Karısı Kim ? Çocuklar Duymasın Emre’nin Karısı

Çocuklar Duymasın Emre (Havuç) ‘un Karsı Kimdir ?

Çocuklar Duymasın dizisi 2018 – 2019 sezonunda da izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Dİzi yaz aylarında yaz dizisi konsepti ile başlayacak ve Ağustos ayında ekranlardaki yerini alacak. Dizide yeni oyuncuların yanı sıra seyirciyi bir çok sürpriz bekliyor olacak. Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı da yeni imajıyla ekranlarda olacak ve pala bıyıkları ile dizide yer alacak.

Dizide ayrıca Havuç artık bekar bir genç değil evli barklı biri olacak. Zira Havuç ani gelişen bir kararla evleniyor. Havuç’un karısı İstanbul kızı gibi görünse de aslında Karadenizli bir laz kızıdır ve zaman zaman bu yönü ortaya çıkıyor. Asabi ve baskın tavırları nedeniyle Meltem’in onayını alamayan yeni gelin Haluk’tan ise tam not alacak.

Çocuklar Duymasın Emre’nin Eşi (Buse Sinem İren) Kimdir ?

Çocuklar Duymasın yeni sezonda Havuç’un eşini canadıracak olan oyuncunun gerçek ismi Buse Sinem İren’dir. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Halk Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimi almıştır.  Genç oyuncu tiyator ve stand up dalları ile uğraşmakta ve kariyer hedeflemektedir. Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Taklit yeteneği de bulunan İren Bkm’de düzenli oalrak stan up showları düzenlemektedir. 2015 yılında Kim Milyoner Olmak İster isimli yarşma programında yer almıştır.

 

dizibilgi google play

Çocuklar Duymasın Havuç’un Karısı Kim ? Çocuklar Duymasın Emre’nin Karısı (1 Yorum)