Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 04 Haz 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Çocuklar Duymasın 23 temmuz 2017 pazar akşamı ilk bölüm ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. 

Çocuklar Duymasın  dizisi yeni ismi ile  Kanal D ekranlarında 23 temmuz pazar akşamı ilk bölüm ile  karşımızda olacak. Yapımcılığını Mint Yapım – Birol Güven’in üstleneceği Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor dizisinin konusu da belli oldu.

Milliyet Gazetesi Cadde yazarı Sinan KALOĞLU’nun haberine göre dizide mahallede ki arsaları ucuz paralara alan ve sonrasında Kentsel Dönüşüme girmesi ile milyonluk daireler yaparak satan inşat şirketleri ile mücadele konu alınacak.

Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor dizisi eski Çocuklar Duymasın’dan oldukça farklı bir konu ve oyuncu kadrosu ile karşımızda olacak. Eski Taşfırın Haluk değişmeyen tek şey olacak ve bu müteahhitlerin burnunda fitil fitil gelecek tabi ki en büyük destekçisi ise eşi Meltem olacak.

Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor Oyuncuları

Tamer Karadağlı

1967 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu 50 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümü mezunudur. Ferhunde Hanımlar dizisi ile ün kazanmış . Çocuklar Duymasın kariyerinin dönüm noktası olmuş; bol bol tiyatro oyunlarında yer almıştır. Son olarak 2016 yılında Pamuk Prenses isimli sinema filminde rol almıştır.

 

Furkan KIZILAY

1990 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 27 yaşındadır. Son olarak Survivor 2017’de yer almış; oyunculuğun yanı sıra ses sanatçılığında da ilerlemek isteyen bir isimdir. Kadir Has Üniversitesi Sistem Mühendisliğinden mezun olmuştur

Volkan SEVERCAN(Tuna)

Zeyna GÜNENÇ(Gönül)

Çocuklar Duymasın Kadrosunda Kesin Olarak Yer Almaya Oyuncular

 Pınar Altuğ 

1974 yılında İstanbul’da doğan Pınar ALTUĞ 43 yaşındadır. Fransız Lisesini bitirdikten sonra 1994′de Miss Turkey seçildi. Son olarak Fox Tv’de yemek programı olan Pınar ALTUĞ İle Lezzetler programını sunmaktadır.

Çocuklar Duymasın Tanıtım Fragmanı

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. Serpil sahin dedi ki:

    Cocuklar duymasinin tekrarnekrana gelmesine cpk sevindik ama Tansel ve Idil o de gormek isterfik.rnk katiyorlardi..Eminesiz ev olmaz herhalde.iyi sanslar.bol seyiciler

  2. Bartu Güven dedi ki:

    Kenan Doğulu abim oynasın çok güzel olur çok yakışırlar uyumlu çift kış dizi ola bilir mi lütfen rica ediyorum sizlerden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.