Çocuklar Duymasın Engin Neden Yok (Vatan Şaşmaz)

Burak 27 Ağu 2017 Çocuklar Duymasın  0

Çocuklar Duymasın dizisinde Engin Karakterini canlandıran Vatan Şaşmaz’ın İstanbul’da ünlü bir otelde Filiz AKER  tarafından öldürüldüğü bildirildi. Filiz Aker daha sonra kafasına ateş ederek intihar etti. Polisten edinilen bilgiye göre Aker Vatan Şaşmaz’dan 3 dakika sonra içeri girerek Vatan Şaşmaz’ı sırtından kurşunluyor. 4 el merminin ardından yere yığılan Vatan Şaşmaz ölürken Filiz Aker de intihar ediyor.

Vatan Şaşmaz Kimdir ?

Çocuklar Duymasının Engin’i Vatan Şaşmaz 8 Ocak 1974 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Çanakkale Bigalıdır. Vatan caddesinde doğduğu için ailesi ona Vatansever ismini vermiş ancak daha sonra Vatan ismiyle anılmaya başlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. Mankenlik, katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı.

Nurşen Kocayaş ile New York’da konsoloslukta evlendi. 10 Ocak 2014 tarihinde boşandı. 11 Eylül 2015 tarihinde mimar Yasemin Adalı ile evlendi. Çocuklar Duymasın, Avrupa Yakası, Keloğlan Prense karşı dizi ve filmlerinde rol aldı.

Çocuklar Duymasın 6. Bölüm Fragmanı

 

Çocuklar Duymasın Dizisi Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Başlayacak?
Çocuklar Duymasın Dizisinin Günü Değişti. Ne Zaman Yayınlanacak?
Çocuklar Duymasın Ufuk Meriç Kimdir?
Çocuklar Duymasın Doğa Konakoğlu Kimdir?

“Çocuklar Duymasın Engin Neden Yok (Vatan Şaşmaz)” üzerine 6 yorum

 1. Ela dedi ki:

  Allah rahmet eylesin sevilen bir oyuncu idi

 2. Tuana dedi ki:

  Ne ! Vatan şaşmaz oldumu sakamı sabahtan berı tv ızlemedım ınternete de yenı gırdım su an cok sasırdım ya allah rahmet eylesin karısına da uzuldum

 3. aslı dedi ki:

  Allah Rahmet Eylesin. Sözün bittiği kelimelerin kifayetsiz kaldığı an. İnsan sormadan edemiyor nasıl izin verdiniz otele silahla girilmesine?
  Eşi 5 aylık hamileymiş. Allah yardımcısı olsun.

 4. hakan dedi ki:

  Çocuklar duymasın keyifle izlediğim bir diziydi tekrar ekranlarda görmek çok sevindirici oldu. Dizide hüseyinin’ annesi gereksiz bence tansel bey olsa çok iyi olurdu ayrıca.Vatan şaşmaza çok üzüldüm Allah rahmet eylesin

 5. Asi dedi ki:

  Yok artik bu nedir ya neden oldurub ki…
  ALLAH RAHMET EYLESIN…

 6. TURAL dedi ki:

  ALLAH RƏHMƏT ELƏSİN AMİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir