Çocuklar Duymasın 7 Ocak 2018 Pazar Neden yok Neden Yayınlanmıyor ?

Çocuklar Duymasın 7 Ocak Varmı Yokmu ?

Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 7 Ocak’ta yayınlanacak mı ? Yılbaşı haftasındaki gelir dağılımı nedeni ile bilindiği gibi geçen hafta dizilerin hiçbirinin yeni bölümleri ekrana gelmedi.  Aynı durum hafta sonu dizileri içinde geçerli. Çocuklar Duymasın ‘da pazar akşamı eni bölümü ile ekranda olamayacak.

çocuklar duymasın haluk

Çocuklar Duymasın Pazar Günü Yayınlanacak mı ?

7  Ocak Pazar akşamı Çocuklar duymasın vardı yomu sorusunun cevabı maalesef hayır. Dizi bu akşam yeni bölümü ile ekranda olamacayacak. Yılbaşı haftası reklam düzenlemesi sebebi ile reklam ücreti alamayacak olan kanallar haftalık dizilerin yeni bölümlerini harcamak istemedi ve yeni bölümler yerine özetler ya da sinema filmleri ekrana geldi.

haluk meltem yemek masası

7 Ocak 2018 Çocuklar Duymasın da bundan nasibini alanlardan Hafta sonu yayınlanan dizilerinde bu hafta yeni bölümleri ekrana gelmeyecek. Yani günlük diziler dışında bu hafta yeni bölüm izleyemeyeceğiz. Bu akşam Kanal D de Çocuklar Duymasın yeni bölüm yerine baş rolünde  aksiyon filmlerinin bir numaralı ismi Jason Statham’ım bulunduğu “Taşıyıcı 3” filmi  ekranda olacak.

 

dizibilgi google play

Çocuklar Duymasın 7 Ocak 2018 Pazar Neden yok Neden Yayınlanmıyor ? (2 Yorum)