Menü Aç/Kapat
Çocuklar Duymasın 10 Aralık Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Çocuklar Duymasın 07.12.2017
Çocuklar Duymasın 10 Aralık Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?

Bilindiği üzere Çocuklar Duymasın geçtiğimiz haftalarda kötü giden reytingler nedeniyle ara verm kararı almıştı. Daha sonra yeni isimler ve biraz farklı bir formatla tekrar ekranlara geldi ve reytinglerdeki düzelme neticesinde devam kararı aldı. Dizi aynı gün ve saatinde Pazar günleri saat 20:00 de ekranlara gelmeye devam ediyor.

!0 Aralık tarihinde ise saat 20:00 de dizi ekranlarda olmayacak çünkü saat 19:45 de başlayacak olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Kanal D ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Bu nedenle Çocuklar Duymasın dizisi ödül töreninin ardından yayında olacak. Özetsiz olarak ekranlara gelecek olan Çocuklar Duymasın  saat 21:00 de Kanal D ekranlarında olacak.

Çocuklar Duymasın 19. Bölüm Fragmanı :
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

misafir

dizi saçmaladı

Cevapla

ÖZLEM

ya bu kadar berbat bir dizi olurmu 4 kişi diziyi sırtlamış meltem haluk gönül tuna bitirin ama tutku yu diziden çıkarınn dizi dizilik ten çıkmış günlük dizi olaydı olurdu idil yok tansel yok emre duygu final yapın

Cevapla

Anonim

Sıktı

Cevapla

Anonim

Dizi biraz toparladi yeni haliyle ama yinede sezon sonunu gormez yakinda final yapar

Cevapla

Zeynel

Başlamasaydı çok üzlürdük valla iyiki başlıyormuş

Cevapla

Anonim

Bizde çok tırstık final yaptı diye. Bitsede kurtulsak.

Popüler Haberler