Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 18 Eyl 2019 Çocuk  0

Çocuk dizisi 13 Eylül Perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Yeni sezonun en dikkat çeken yapımlarından birisi de Çocuk dizisi olacak. Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve şimdiden merak uyandıran diziden ilk kare basınla paylaşıldı.

Dizinin ana mekanı Karasu ailesinin Pembe Köşkünde gerçekleştirilen Afiş ve PR çekimlerinde birbirinden şık kostümlerle objektif karşısına geçen oyuncular, verdikleri pozlarla göz doldurdular.

Yapımcılığını 1441 Prodüksiyon Sahibi İrfan Şahin üstleniyor. 
Senaryosunu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyor.
Yönetmenliğini Serkan Birinci yapacak, Çekimler 4 Ağustos 2019 da başlayacak. Star tv de yayınlanacak.

Oyuncular : 5 Baş rol olacak, onlardan birisi Nazan Kesal, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Diğer isimler Kenan Acar, Ceyda Ateş toplusoy, İsmail Hacıoğlu, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney. 

Dizi ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamız güncellenecektir. 

 

 

Çocuk Dizisi Konusu

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir…

Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

 Çocuk Dizisinde, çocuklar hem çocuk hem de anne… Her çocuğun bir annesi ve her annenin de bir çocuğu var. Dizi de çocukları için mücadele edecek Asiye karakterinin hayatı ekranlara taşınacak.

 

Çocuk Dizisi Oyuncuları

 

 

Nazan Kesal (Asiye)

28 Mart 1969 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Senaryo yazımı ve yönetmenlik kariyeri de bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi mezunudur. Ercan Kesal ile evlidir. Delibal filmi ile tanınmıştır. 

Serhat Teoman (Ali Kemal)

1983 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversiresi oyunculuk mezunudur. Uzun yıllar tiyatrolarda görev almıştır. Kuzey Güney dizisindeki Burak Çatalcalı karakteri ile tanınmıştır. 

Merve Çağıran (Akça)

10 Kasım 1992 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Akademi 35.5 da oyunculuk eğitimleri almıştır. Tek Türkiye dizisindeki rolü ile tanınmıştır. Son olarak Çarpışma dizisinde Meral karakterini canlandırmıştır. 

Kenan Acar (Murat)

Amerikada eğitim almıştır. Med Cezir isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Cesur Yürek ve Gamsız Hayat dizilerinde rol almıştır. Son olarak Elimi Bırakma dizisinde rol almıştır. 

Ceyda Ateş (Şule)

14 Eylül 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kariyerine çocuk oyuncu olarak başlamıştır. Çiçek Taksi dizisinde yer alarak kariyerine başlamıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde Hande karakteri ile çıkış yakalamıştır. 

İsmail Hacıoğlu

Nimet İyigün

Mehmet Emin Güney (Efe)

Çocuk Dizisi İlk Tanıtım Fragman

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    sayfa içi linkte iyi değilsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir