Cingöz Recai Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

 Cingöz Recai Dizisi Oyuncuları

Kerem Deren’in yazdığı ve Peyami Safa’nın Cingöz Recai Cingöz Kafeste adlı eserinden esinlenecek olan yeni bir polisiye film daha izleyici ile buluşmak için cast çalışmalarına başladı. Limon Film tarafından ekranlara getirilecek olan Cingöz Recai filminin 13 Ekim’de vizyona gireceği duyuruldu.

Cingöz Recai dizisinin erkek başrol oyuncusu olarak yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy ile anlaşıldı. Buğra Gülsoy  Cingöz Recai dizisinde başarılı bir polis olarak izleyici karşısında çıkacak.

Cingöz Recai projesinin erkek başrol oyuncusu Buğra Gülsoy daha önce Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Aşk Yeniden dizisi ile ekranlara gelmişti.

 Cingöz Recai Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kenan İmirzalıoğlu(Cingöz Recai)

Cingöz Recai; Başkomiser Mehmed Rıza’yı peşinden koşturan; kurnaz, cesur, soğukkanlı, zarif, tahsilli ve görgülü bir hırsızdır.

Haluk Bilginer (Mehmet Rıza)

Meryem Uzerli(Göze)

Dolandırıcı

Musa UZUNLAR(Hayalet)

Hakan Boyav

Cem Cücenoğlu

Günay Karacaoğlu

Serkan Keskin

Cingöz Recai Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 

 

Fragman şuanda yayınlanmadı; bu sadece Buğra Gülsoy tanıtım videosudur.

 

Cingöz Recai Dizisi oyuncusu buğra Gülsoy

Cingöz Recai Dizisi fotoğrafları

1982 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy 44 yaşındadır. Yakışıklılığı ve sempatik oyunculuğu ile sevilen Gülsoy Kıbrısta Mimarlık bölümü mezunudur. 2008 yapımı Hepimiz Birimiz İçin isimli proje ile izleyicisi karşısına çıkan Buğra Gülsoy son yıllarda Bana Artık Hicran De, Aşk Yeniden, Kuzey Güney ve Fatma Gül’ün Suçu Ne isimli projelerde başrol oynamıştır.

 

READ  Cingöz Recai Dizisi Tanıtım Fragmanı 1. Bölüm Videosu İzle