Çılgın Bediş Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

1996 – 2001 yıllarında 3 sezon Kanal D’de son olarak da 1 sezon Show Tv’de toplam 70 bölüm olarak izleyici karşısına çıkan Çılgın Bediş isimli dizi yeni versiyonu ile tekrar 2017 2018 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkmak için cast çalışmalarına başladı.

Yonca Evcimik Çiçek Dilligil Selahattin Taşdöğen Cenk Torun’ıun başrollerinde yer aldığı Çılgın Bediş dizisi ilk versiyonunda 45 dk’lık seriler halinde yayınlansa da günümüz dizilerine ayak uydurarak 90 Dk olarak çekilecek. Çılgın Bediş dizisi daha önce yeniden çekilen dizilerin aksine oyuncu kadrosunu tamamen güncellerken konu olarak ise Çılgın Bediş serisinden çok uzaklaşmayacak.

Çılgın Bediş’in 2017 versiyonunda Bediş karakterine hayat vermek için ünlü çocuk sanatçı Aleyna Tilki’ye teklif götürüldüğü ancak Aleyna Tilki’nin bu teklife sıcak bakmadığı konuşuluyor. Çılgın Bediş  dizisinin yapımcısı Ayhan Aybek, piyasadan gelen “Neden Çılgın Bediş’i yeniden çekmiyorsun?” isteğini değerlendirdiğini ve Çılgın Bediş kısa süre içinde izleyici karşısında olacağını açıkladı

Çılgın Bediş Oyuncuları

Aleyna Tilki

Cevapsız Çınlama isimli şarkısı ve Yetenek Sizsiniz’e katılması ile ünlenen Aleyna Tilki 2000 yılında İsanbul’da doğmuştur. Aslen Konya’lı olan Aleyna Tilki 17 yaşındadır. Lise son sınıf öğrencisi olan Aleyna Tilki yaşının küçük olması sebebi ile barlarda sahne olması ve giyim tarzı ile oldukça tepki toplamıştı. Son zamanlarda ise Aranjör Ozan Çolakoğlu ile söylentileri çıkan Aleyna Tilki asla böyle bir ilişkisi olmadığını açıklamıştır. Aleyna Tilki’nin daha önce dizi deneyimi olmasa da kendi klibinde oynamıştır. 

dizibilgi google play

Çılgın Bediş Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı (3 Yorum)

  1. Mähri abl neredesin lütfen çabuk iyileş dualarım seninle daha Türkmenistana gelicem senin için