Çilek Kokusu 19. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı 31 Ekim

Evet değerli okuyucularımız aşkın dizisinde yine beraberiz malum dizimiz Çilek Kokusu. Her geçen gün kendini yenileyen monoton bir akışı olmayan Çilek Kokusu yeni bölümünü de çok seveceğiz. Haftaya sizlerle olacak 19. bölümü ile aşkı doruklarda yaşamaya var mısınız ? Özeti yazımızdan okumayı unutmayın !

31 Ekimde yaşanacaklar Aslı ve Burak için önemli bir viraj, geleceklerini birleştirmek isteyen ikili artık ne pahasına olursa olsun bu yoldan geri dönmemeye yemin ettiler. Yaşadıkları aşk acısının bir an önce bitmesini isteyen Çilek Kokusu çiftimizin artık sabırları tükeniyor.

ÇİLEK KOKUSU 19. BÖLÜM 31 EKİM ÖZETİ

Çağla neden bu kadar kötü ? bir insanın az para kazanması veya fakir olması kimsenin ona aşık olamayacağı anlamına gelir mi hiç. Peki bu hayatı kaderi Aslı mı seçti ? tabi ki de hayır ! Gönüller birbirine ısındıktan sevdikten sonra sevdanın önünde kim durabilir ki sizce de öyle değil mi ? Belki bu yazıyı ciddi yazabiliriz fakat bu olaylar sadece dizide değil gerçek hayat da karşımızda. Bu yüzden Çağla Aslı’nın dediği gibi “Bizim sevdamızın önünde duramayacaksın ben Burak’ın kalbindeyim” Bakalım 19. Bölümde bizi daha başka hangi sürpriz olacaklar bekliyor. Sitemizi tercih ettiğiniz için hepinize tek tek teşekkür ederiz. Fragmanlar çıktığı an yazımızda sizinle olacaktır.

Çilek Kokusu 19. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı 31 Ekim

(2)

Çilek Kokusu 19. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı 31 Ekim (1 Yorum)

  1. çilek kokusu lütfen baslasin artık ben çok ozledim asliyla buragi çağla sen havada bulut sen buraği unut